• Informacje na temat:

  rutkowski ojciec

Artykuły na temat: rutkowski ojciec
 • Maja Plich przerwała milczenie! Rutkowski już żałuje zdrady?

  Nie cichnie afera związana z romansem Krzysztofa Rutkowskiego (58 l.) z Dominiką ‘Wodzianką’ Zasiewską (28 l.). Wszyscy, którzy śledzą sprawę, czekają na komentarz zdradzonej narzeczonej detektywa, Mai Plich (33 l.). Po kilku dniach milczenia, kobieta właśnie opublikowała pewne zdjęcie.

 • "Hell's Kitchen": Amaro płakał ze śmiechu

  Trzecia odsłona kulinarnego show telewizji Polsat "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia", który jest emitowany od 10 marca we wtorki o godzinie 20:05, osiąga świetne wyniki oglądalności. Od początku tej serii programu widownia rośnie z odcinka na odcinek.

 • Historia chorego Alfiego poruszyła gwiazdy! W sprawę zaangażował się Krzysztof Rutkowski!

  Od poniedziałku, 23 kwietnia nie milkną głosy oburzenia w sprawie ciężko chorego 2-letniego Alfiego Evansa. W sprawę zaangażował się nawet polski detektyw, Krzysztof Rutkowski (58 l.).

 • Zagra półnago, bo...mowa o seksie

  Aktor Teatru Montownia Rafał Rutkowski w swoim najnowszym monodramie prezentuje "Seks polski". Podczas spektaklu prześledzimy to jakże ważne zagadnienie naszego życia w ujęciu historycznym: od czasów Mieszka I aż po współczesność.

 • Krzysztof Rutkowski gotowy na testy DNA! Pogrąży byłą kochankę?

  Krzysztof Rutkowski (55 l.) za wszelką cenę chce dowieść, że nie jest ojcem dziecka swojej byłej kochanki!

 • Parodia amerykańskich telenowel

  W ostatnią niedzielę października na antenie TVN-u zadebiutuje nowa produkcja stacji - "Grzeszni i bogaci". To parodia znanych amerykańskich telenowel, takich jak "Dynastia", "Moda na sukces" czy "Santa Barbara".

 • "Ojciec Mateusz": Piłkarski pasjans w Sandomierzu!

  Drużyna Orłów Sandomierz przegrywa mecz z Wieprzem Lubartów. Kibice, a wśród nich Nocul, zdenerwowani opuszczają stadion. Sędzia Falkowski (Rafał Rutkowski) nie uznał prawidłowo strzelonego gola i Orły przegrały 0:1. Nocul atakuje sędziego i nazywa go sprzedawczykiem.

 • Tomek Makowiecki: Płyta "Idola"

  Tomek Makowiecki, finalista bijącego rekordy oglądalności programu "Idol", wydaje swoją debiutancką płytę. 19-latek pochodzący z Gdyni, wraz z basistą Łukaszem Rutkowskim, pod czujnym uchem realizatorów i producentów Tomka Bonarowskiego oraz Jarosława Kidawy, nagrał płytę sygnowaną nazwą Makowiecki Band. Premiera w poniedziałek, 9 grudnia.

 • Krzysztof Rutkowski ma syna! Jest ojcem dziecka niejakiej Nataszy

  A jednak to prawda! Krzysztof Rutkowski (56 l.) jest ojcem sześcioletniego Aleksandra! Badania DNA potwierdziły wersję jego kochanki, Nataszy (36 l.). „Detektyw” czeka na decyzję sądu w sprawie wysokości alimentów.

 • Janda: Uwielbiam reżyserować farsy

  28 maja na scenie warszawskiego Och-Teatru odbędzie się premiera drugiej części przygód najsłynniejszego taksówkarza Londynu, czyli Johna Smitha.

Wideo na temat: rutkowski ojciec
 • Krzysztof Rutkowski wyrzeknie się syna geja? "Tata też bawi się lalką"

  Krzysztof Rutkowski 3 grudnia po raz drugi został ojcem. Chłopiec będzie nosił imię po znanym tacie. Detektyw pragnie, by jego najmłodszy potomek w przyszłości przejął biznes detektywistyczny. Chłopiec ma być męski i twardo stąpający po ziemi. Rutkowski pytany jednak, co jeśli mały Krzysztof junior będzie wolał lalki od pistoletów, wpada w popłoch i, przytulając swoją partnerkę Maję Plich, mówi