• Informacje na temat:

  rutkowski przed prokuratura

Artykuły na temat: rutkowski przed prokuratura
 • Ciało Magdaleny Żuk wróciło już do Polski. Właśnie odbyła się druga sekcja zwłok. Tymczasem detektyw Rutkowski ujawnia kolejne zaskakujące informacje...

 • Krzysztof Rutkowski (57 l.) wyznał, że jest skłócony z rodziną swojej przyszłej żony. Bliscy Mai Plich (32 l.) zarzucają mu, że wysyłając ją do Egiptu, narażał ją na poważne niebezpieczeństwo. Partnerka detektywa podkreśla jednak, że sama nalegała na wyjazd, choć brała pod uwagę, że może nie wrócić. Miała jednak poczucie misji, zarówno wobec Magdaleny Żuk, jak i innych kobiet.

 • Kim są wspólnicy Katarzyny W.?

  Według śledczych matka małej Madzi z Sosnowca nie działała sama. Jak udało się ustalić prokuraturze, dzień przed śmiercią córki spotkała się z dwiema osobami w miejscu, w którym ukryła zwłoki.

 • Szantażowali Edytę Górniak

  Kar po dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata oraz po 2 tys. złotych grzywny zażądał w środę przed łódzkim sądem prokurator dla dwóch mężczyzn oskarżonych o szantażowanie znanej piosenkarki Edyty Górniak.

 • ...dostatnie życie i cały świat stał przed nią otworem. "Karolinka miała bardzo dużo pieniędzy. Kupiła mieszkanie w Londynie i we Wrocławiu. Podróżowała po świecie. Znała pięć języków" - wyznaje w rozmowie(...) Niziołek. Sprawie postanowił przyjrzeć się sam Rutkowski, więc można przypuszczać, że o tajemniczej śmierci  pięknej modelki może być jeszcze głośno.

 • Szukała trumny dla Madzi!

  ...komputera rodziców Madzi wyszło na jaw, że przed jej śmiercią Katarzyna W. odwiedzała strony z poradami, jak zorganizować pogrzeb dla dziecka, ile kosztują trumienki i na jaki zasiłek może liczyć po śmierci(...). Prokuratura coraz wyraźniej zwraca się ku konkluzji, że Madzia została z premedytacją zamordowana, a jej śmierć była długo planowana. Potem ktoś pomógł matce ukryć zwłoki. Mówi się też, że niektórzy ze...

 • ...? Krzysztof Rutkowski podejrzewa, że 22-latka bawi za granicą. Pierwszym tropem jest Londyn, gdzie przebywa jej mąż Bartek, drugim Włochy. Jak widać, prokuratura w Polsce bawi się równie dobrze(...) miłość" stuknęła trzydziestka, a Hakiel wyszedł z imprezy urodzinowej przed wszystkimi. Oficjalne tłumaczenie Kasi w "Pytaniu na śniadanie"? "To była moja zmiana, żeby się bawić. Tego dnia Marcin...

 • Pracownicy biura detektywistycznego Krzysztofa Rutkowskiego zatrzymali w niedzielę, 19 marca, w Łodzi, dwóch mężczyzn podejrzewanych o szantażowanie Edyty Górniak. Jak się okazuje, od czterech tygodni domagali się oni 200 tys. złotych w zamian za nieujawnianie kompromitujących materiałów dotyczących wokalistki. Tymczasem dzień wcześniej Edyta Górniak wraz z Mieczysławem Szcześniakiem, zwyciężyła

 • Przed Sądem Rejonowym w Łodzi rozpoczął się w czwartek, 22 marca, proces dwóch mężczyzn oskarżonych o szantażowanie Edyty Górniak.

 • Jaki wyrok za szantaż Górniak?

  Kar po dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata oraz po 2 tys. złotych grzywny zażądał w środę (13 maja) przed łódzkim sądem prokurator dla dwóch mężczyzn oskarżonych o szantażowanie znanej piosenkarki Edyty Górniak.