• Informacje na temat:

  rutkowski przesłuchanie

Artykuły na temat: rutkowski przesłuchanie
 • Krzysztof Rutkowski jednak jest ojcem Aleksandra. Sąd wydał wyrok. "To już koniec tej sprawy"

  Sąd pozbawił Krzysztofa Rutkowskiego (57 l.) praw wobec 7-letniego Aleksandra i nakazał płacić alimenty! Tym samym zakończyła się długa batalia. Była kochanka „detektywa” z jednej strony jest zadowolona z wyroku, ale z drugiej strony nie za bardzo.

 • Krzysztof Rutkowski wkurzony na policję! Nie dojechał na urodziny syna

  O Krzysztofie Rutkowskim (55 l.) znów jest głośno. Głównie z powodu jego zaangażowania się w sprawę zaginięcia Ewy Tylman. Niedawno mężczyzna został zatrzymany przez policję. Przez to nie zdążył na urodziny syna!

 • Matka Madzi zrobiła show w prokuraturze

  ...22-latka pojawiła się w towarzystwie matki Lidii. Miała skonfrontować się z Krzysztofem Rutkowskim - prokuratorzy chcą ustalić, czy detektyw przekroczył swoje uprawnienia i wpłynął na zeznania(...). "Mało wam wszystkim sensacji" - krzyczała wściekła do zgromadzonych dziennikarzy. Wezwane zostało pogotowie i matka dziewczyny przewieziona została do szpitala. Co ciekawe, Rutkowski w prokuraturze...

 • Kim będzie mąż Joanny Brodzik?

  ..., którzy w książce pojawiają się jako mieszkańcy regionu - mówi magazynowi "Tele Tydzień" Katarzyna Kalicińska - Goczał, jedna z producentek serialu. Na pewno obok Brodzik pojawi się Rafał Rutkowski...

 • Edyta Górniak ukarana

  Po raz drugi nie stawiła się w łódzkim sądzie Edyta Górniak, która miała w piątek, 25 maja, złożyć zeznania w procesie o szantażowanie jej przez dwóch mieszkańców Opola. Nie przyjechał też jej mąż, który również miał być świadkiem.

 • Corruption szuka wokalisty

  Po niedawnym rozstaniu z Rafałem "Rufusem" Trelą, stonermetalowcy z warszawskiej grupy Corruption rozpoczęli poszukiwania nowego wokalisty.

 • "Must Be The Music": Startują precastingi

  Dopiero co zgasły światła po finale czwartej edycji (zwyciężył Tomasz Kowalski), a już w ten weekend startują precastingi do kolejnej odsłony "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • Kim będzie mąż Joanny Brodzik?

  Już w połowie czerwca ruszą zdjęcia do serial u, który powstanie na podstawie popularnej powieści Małgorzaty Kalicińskiej "Dom nad rozlewiskiem". Kto pojawi się obok Joanny Brodzik, która po przerwie wraca na mały ekran?

 • Recenzja Corruption "Devil's Share": Powrót z tarczą

  Nawałnica, która przetoczyła się przez obóz naszego Corruption od czasu wydania "Bourbon River Bank" (2010 r.), przetrzebiła szeregi zespołu na skalę grabieży lasów z choinek w okolicach świąt, stawiając dalsze losy stonermetalowców znad Wisły pod duży znakiem zapytania. Czy na "Devil's Share" zdołali się z tego otrząsnąć?

 • Wojciech Pszoniak: Gdzie poniósł klęskę?

  Wojciech Pszoniak obchodzi swoje 70. urodziny. Jeden z jego benefisów odbył się w w poniedziałek, 22 października, w radiowej Trójce. Przybyło wielu przyjaciół aktora, m.in. Małgorzata Braunek i Borys Szyc.

Wideo na temat: rutkowski przesłuchanie
 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

 • Safe House

  W thrillerze "Safe House" zdobywca Oskara DENZEL WASHINGTON ("American Gangster") wciela się w jednego z najniebezpieczniejszych wrogów CIA, byłego oficera operacyjnego Tobina Frosta, który niespodziewanie pojawia się w jednym z miast Afryki Południowej i stawia na nogi cały wywiad. Przejęty przez agentów zostaje odesłany do kryjówki prowadzonej przez Matta Westona - w tej roli RYAN REYNOLDS ("Green Lantern"). Kiedy miejsce zostaje zaatakowana przez brutalnych najemników, żółtodziób zmuszony...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....