• Informacje na temat:

  rutkowski się tłumaczy

Artykuły na temat: rutkowski się tłumaczy
 • Krzysztof Rutkowski tłumaczy się z zaręczyn na wizji: Naraziliśmy się na hejt

  Krzysztof Rutkowski (57 l.) nie żałuje publicznych oświadczyn. Uważa, że w ten sposób doprowadził do jeszcze większej krytyki swojej osoby, ale zarazem spowodował zamęt w głowach niektórych hejterów. Z kolei Maja Plich (32 l.) zapewnia, że oświadczyny były dla niej ogromnym zaskoczeniem.

 • Sebastian Rutkowski: Moje plany legły w gruzach

  Sebastian Rutkowski, półfinalista pierwszej edycji "Must Be The Music", nie kryje zaskoczenia i zaniepokojenia sytuacją w jaką został wplątany przez swojego agenta. 16-letni wokalista zdradza, że sprawa związana z aresztowaniem menadżera i oskarżeniami o pedofilię odbija się niekorzystnie również na nim.

 • Krzysztof Rutkowski: U mojej partnerki zdiagnozowano nerwicę

  Krzysztof Rutkowski (56 l.) robi, co może, by jego partnerka Maja (31 l.) choć na chwilę zapomniała o swojej chorobie. Detektyw postanowił zabrać ją na Jasną Górę.

 • Gra przystojnego ginekologa

  Mimo wielu ról filmowych i teatralnych Rafał Rutkowski zyskał popularność, wcielając się w postać doktora Kraśnika w komediowym serial u "Daleko od noszy".

 • Krzysztof Rutkowski i Maja Plich szykują się do ślubu! Znamy szczegóły

  ...„Detektyw” Krzysztof Rutkowski (57 l.) lada moment po raz czwarty stanie na ślubnym kobiercu. – Wszystko już dopięte na ostatni guzik. Będzie impreza na trzysta osób! – zapowiada. Szykuje się wesele na bogato!

 • Coś więcej, niż "Och, Karol 2"

  - Pomysł na ten film początkowo miał być kontynuacją "Lejdis", ale uznałem, że nie należy wchodzić dwa razy do tej samej rzeki i że polscy widzowie zasługują na coś więcej niż "odgrzewane kotlety" w rodzaju "Och, Karol 2" - Reżyser Andrzej Saramonowicz opowiada o idei, stojącej za nową komedią "Jak się pozbyć cellulitu".

 • Krzysztof Rutkowski przekonuje: "Jeśli chłopiec okaże się moim synem, będę płacić alimenty"

  Krzysztof Rutkowski (55 l.) nie poddał się nakazanym przez sąd testom na ojcostwo 6-letniego Olka. Byłej kochance zarzuca, że z tak poważnej sprawy próbuje robić cyrk.

 • Najpiękniejszy polski film młodzieżowy?

  "Do widzenia, do jutra" to kolejny tytuł polskiej klasyki filmowej, który poddany został cyfrowej rekonstrukcji obrazu w domu postprodukcyjnym The Chimney Pot. Odnowiony film w reżyserii Janusza Morgensterna i ze zdjęciami Jana Laskowskiego będzie miał swoją oficjalną premierę 24 stycznia w warszawskim kinie Kultura.

 • Krzysztof Rutkowski nie odwołuje ślubu. Jedzie do Mediolanu po garnitury

  ...„Detektyw” Krzysztof Rutkowski (58 l.) dementuje plotki, jakoby odwołał uroczystość. On i Maja Pilch (33 l.) pobiorą się. Zapewnia, że przyćmi niedawny ślub księcia Harry’ego i Meghan!

 • Maja Plich w szpitalu! Krzysztof Rutkowski cały w nerwach!

  Maja Plich, narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego (56 l.), trafiła do szpitala. Powodem był silny ból głowy, który nie pozwalał jej normalnie funkcjonować.

Wideo na temat: rutkowski się tłumaczy
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Zrywa się wiatr

  Historia Jirô Horikoshiego, który projektował japońskie myśliwce podczas II wojny światowej.