• Informacje na temat:

  rutkowski w klubie

Artykuły na temat: rutkowski w klubie
 • Rafał Rutkowski założył klub komediowy

  Rafał Rutkowski, czyli jogin Darek z "Ja to mam szczęście!", przez cztery ostatnie lata występował z własnym one-man show "To nie jest kraj dla wielkich ludzi" w domach kultury i klubokawiarniach na terenie całej Polski. Zainspirowało go to do założenia własnego... klubu. Za 2 tygodnie aktor zainauguruje działalność "Klubu Komediowego Chłodna"!

 • W oparach dymu z Popularnych, przy szczęku aluminiowych sztućców połączonych łańcuchami i na tle makatki klubu sportowego Tęcza poinformowano w poniedziałek w Katowicach o rozpoczęciu 12. Festiwalu Filmów Kultowych.

 • Gwiazdy na otwarciu "Klubu Komediowego Chłodna"

  ...szczęścia", oraz Marzenę Rogalską i Odetę Moro-Figurską. Rafał Rutkowski najpierw oczarował publiczność swoim show, a potem zapowiedział, że w klubie oprócz występów odbywać się też będą warsztaty(...) Rutkowski, czyli jogin Darek z "Ja to mam szczęście!". Premiera jego najnowszego show "Tańczący z myślami" zainaugurowała w poniedziałek działalność klubu na ulicy Chłodnej 25. O nowym miejscu na...

 • Doda, Santor i... Cichopek

  Wiemy już, co wiosną zaoferują swoim widzom TVN oraz TVP. A Polsat? Stacja proponuje m.in. nowe muzyczne show "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" oraz nowy serial "Hotel 52". Konferencja prasowa, prezentująca wiosenną ramówkę Polsatu, odbyła się w czwartek, 18 lutego, w warszawskim klubie Platinium.

 • ​Rozśmieszanie to najtrudniejsze zajęcie na świecie...

  ...- Można się śmiać ze wszystkiego, ale nie ze wszystkiego się śmiać wypada - mówi Rafał Rutkowski, czyli Długi z "Przepisu na życie". Aktor był gościem 1. odcinka nowego show TVP 2 "Dzięki Bogu już weekend!". Razem z przyjaciółmi z Teatru Montownia pojawi się jeszcze kilkakrotnie w piątkowych programach kabaretowych Dwójki.

 • Pamiętacie te filmy?

  Grudniowa ramówka Telewizji Kino Polska podporządkowana jest hasłu "łączymy pokolenia". Najmłodsi widzowie dostaną w prezencie nowe pasmo bajkowe oraz polskie filmy familijne, a dorośli - nowe seriale i ulubione fabuły.

 • Seans spirytystyczny w "Hotelu 52"!

  ...17 listopada w Hotelu 52 pojawi się się Tobiasz Mamejko (Rafał Rutkowski). Przedstawi się jako wnuk kobiety, która wynajmowała pokój w budynku hotelu przed wojną, a on chce odbyć podróż śladami dziadków. W rzeczywistości wizyta Tobiasza nie ma charakteru sentymentalnego. Z pomocą sił nadprzyrodzonych poszukuje on skarbu ukrytego w hotelu.

 • Lubaszenko i Saleta: Nowe programy

  W jesiennej ofercie Polsatu Play pojawi się dużo polskich, jak i zagranicznych nowości, m.in. program "Pięściarze" z Przemysławem Saletą. Do grona prowadzących dołączył również aktor Olaf Lubaszenko.

 • Matka Madzi zarabiała 1000 zł w jedną noc

  ...poznała tydzień wcześniej, bawiąc się z koleżanką w klubie studenckim. Co ciekawe, mężczyzna nie wiedział, że ma do czynienia z Katarzyną W. (podała fałszywe dane). 25 czerwca po publikacji "Faktu" matka Madzi została zwolniona - rozpoznały ją koleżanki z pracy. Zdaniem Rutkowskiego W. zanotowała "totalny upadek moralny". Mogła pracować w telemarketingu, wybrała inną profesję. "Katarzyna wije...

 • Jedyny taki koncert

  Mamy dla Was wejściówki na wyjątkowy koncert - w przyszłą sobotę, 13 grudnia we wrocławskiej Hali Stulecia na jeden występ reaktywuje się legendarna formacja gitarzysty Tomasza "Lipy" Lipnickiego - Illusion.

Zdjęcia na temat: rutkowski w klubie
Wideo na temat: rutkowski w klubie
 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.