• Informacje na temat:

  rutowicz przygotowuje

Artykuły na temat: rutowicz przygotowuje
 • Jola Rutowicz i Angelika Fajcht w "Hell's Kitchen"!

  Tylu "podręcznikowych" przykładów celebrytek w jednym miejscu dawno nie widzieliśmy!

 • Jakimowicz napadł na Rutowicz

  ..."Jolanta Rutowicz (24 l.) jest przerażona. Przeżyła chwile grozy w hotelu, w którym teraz mieszka. W środku nocy do jej apartamentu wtargnął Jarosław Jakimowicz (39 l.). Był agresywny" - donosi jeden z dzienników.

 • Rutowicz: Nie ma żadnego kryzysu

  Jola Rutowicz dementuje plotki , jakoby miała wyemigrować z Polski. Celebrytka przygotowuje się obecnie do promocji biżuterii własnego projektu i lotu w kosmos. Przy okazji komentuje obecną sytuację w kraju: "My nie mamy polityków. My nie mamy prezydenta. To jest cyrk mapetów". Według niej, kryzys to fikcja...

 • Oto nowa kochanka Burzyńskiego!

  ..., podczas stosunku dostanie zawału i trafi do szpitala. By mogła wiarygodnie oddać sposób bycia wyfiokowanej laluni, reżyser doradzał aktorce wzorowanie się m.in. na celebrytce Joli Rutowicz. Jednak(...) podglądam ich styl i zachowanie - tłumaczy. Poza nową rolą w serialu, Anna Oberc przygotowuje się również do kwietniowej premiery musicalu "Rocky Horror Show" w Och-teatrze, gdzie wystąpi jako Magenta...

 • Rutowicz, Węgrowska, Ciupa... Kto jeszcze w "Hell's Kitchen"?

  W nowym odcinku "Hell's Kitchen" rękami i ustami uczestników będą: Iwona Węgrowska, Ola Ciupa, Jolanta Rutowicz, Karolina Gilon, Angelika Fajcht oraz Eliza Wesołowska i Ania "Mała" Aleksandrzak z "Warsaw Shore".

 • Poważny wypadek Moreno

  W trakcie treningów do programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" zdarzył się poważny wypadek. Conrado Moreno silnie uderzył głową o taflę lodowiska. Nieprzytomny trafił do szpitala.

Wideo na temat: rutowicz przygotowuje
 • Rutowicz, Węgrowska, Ciupa w "Hell's Kitchen". Kto jeszcze wystąpi? (wideo)

  Takiego zadania w "Piekielnej Kuchni" jeszcze nie było! Uczestnicy zostaną dobrani w pary ze znanymi i lubianymi celebrytkami polskiego show-biznesu. Ich zadaniem będzie wspólne przygotowanie jajka w koszulce, łososia i sosu holenderskiego. Problemem może okazać się jedynie to, że uczestnikom zostaną związane ręce! Nie będą mogli też próbować dań przygotowywanych przez ich sławne partnerki. Panie staną się ustami i rękami uczestników i muszą gotować zgodnie ze wskazówkami uczestników.