• Informacje na temat:

  rutowicz przyznała

Artykuły na temat: rutowicz przyznała
 • Jola Rutowicz o koronawirusie: "To jak trzecia wojna światowa"!

  Jola Rutowicz (35 l.), to celebrytka, która zaistniała w show-biznesie dzięki programowi "Big Brother". Od jakiegoś czasu o gwieździe jest ciszej, ale ona sama nie daje o sobie zapomnieć.

 • Koniki Joli Rutowicz

  - Koników mam mnóstwo: ze szkła, ze skóry, z plastiku. Część z nich dostaję od moich fanów, nie jestem w stanie ich policzyć. Chcę ich więcej! Chcę ich mieć tysiące! - emocjonowała się podczas czwartkowego czata w INTERIA.PL Jola Rutowicz.

 • Jola Rutowicz i Angelika Fajcht w "Hell's Kitchen"!

  Tylu "podręcznikowych" przykładów celebrytek w jednym miejscu dawno nie widzieliśmy!

 • Rutowicz: "Doda jest pajacykiem"

  Czy chcemy tego, czy nie - Jola Rutowicz stała się zjawiskiem na firmamencie gwiazdek polskiego show biznesu. I to zjawiskiem na tyle znaczącym, że Piotr Najsztub zaprosił ją do rozmowy w "Przekroju". "Różowa Jola" opowiedziała mu, spokojniej niż zwykle, o Jarku Jakimowiczu, "Gwiazdach tańczących na lodzie", Dodzie i polskich mediach.

 • Rutowicz atakuje Jacykowa

  Uczestniczka show "Gwiazdy tańczą na lodzie" Jolanta Rutowicz (24 l.), przyznała, że nie akceptuje orientacji homoseksualnej Tomasza Jacykowa (40 l.): "Nie będzie mnie oceniał ktoś, kto sypia z innymi mężczyznami" - powiedziała w rozmowie z jednym z dzienników kolorowych.

 • Polityczna Jola z "Big Brothera"

  Trzeba umieć wykorzystać swoje pięć minut w historii. Zwyciężczyni ostatniej edycji "Big Brothera" Jolanta Rutowicz zamierza założyć partię polityczną - dowiedział się "Fakt".

 • Rutowicz i Majewski Świrami

  Szymon Majewski, jeden z najpopularniejszych showmanów telewizyjnych, został oficjalnie uznany Świrem 2009 roku. Wraz z nim ten zaszczytny tytuł otrzymała m.in. Jolka Rutowicz, a także aktor Tomasz Karolak - najprawdopodobniej za rolę czterdziestolatka o duszy nastolatka.

 • Nie przekonałem Joli Rutowicz

  Włodzimierz Szaranowicz zdradził, że próbował przekonać Jolę Rutowicz, że "wszystko musi mieć wartość". "Spotkałem się z głębokim niezrozumieniem" - wyznał popularny komentator sportowy.

 • Pomnik i pałac dla Rutowicz!

  ...popularnych dowcipów. Czy jest dla Rutowicz bardziej odpowiednie miejsce do zamieszkania niż miasto, z którego śmieje się cała Polska? Dlatego też Jarosław Samela, burmistrz Wąchocka, serdecznie(...) czekamy tutaj na panią Jolę" - mówi jeden z mieszkańców miasta. Co na to Rutowicz?

 • Ciężkie życie bez solarium

  "Trudno się żyło bez solarium. Cały czas smarowałam się samoopalaczami, ale efekt jest marny. Teraz mam całe dłonie pomarańczowe i widać, że nierównomiernie jestem opalona. Dramat!" - wyznała "Super Expressowi" zrozpaczona laureatka "Big Brothera" - Jola Rutowicz.

Wideo na temat: rutowicz przyznała
 • Sławek Oborski: Nie utrzymuję kontaktu z Jolantą R. i Agnieszką F.!

  Rutowicz, która przecież udawała jego dziewczynę. Również Maja Frykowska to dla niego zamknięty rozdział! (Videoportal/x-news)

 • Wtorek, po świętach

  Jeden z najlepszych filmów rumuńskich zeszłej dekady, porażająca realizmem prosta historia o miłości i zdradzie, która urasta do rangi thrillera. Radu Muntean tworzy atmosferę tak nasyconą emocjami, że sama tylko scena przypadkowego spotkania całej trójki w gabinecie dentystycznym sprawia, że widz siedzi na krawędzi fotela. Intymna historia małżeństwa u progu rozpadu. Paul i Adriana są razem od 10 lat. Mają córkę, samochód, apartament i wiodą pełne nudy życie. Skok w bok okazuje się dla Paula...

 • Demony

  W 1989 roku linia alarmowa 911 otrzymała mrożący krew w żyłach telefon od Marii Rossi (Suzan Crowley) z przyznaniem się do brutalnego morderstwa trzech osób. 20 lat później jej córka Isabella (Fernanda Andrade) chce odkryć całą prawdę, co naprawdę stało się tamtej nocy. W tym celu odbywa podróż do Włoch do szpitala dla umysłowo chorych przestępców, gdzie została zamknięta jej matka. W szpitalu trwają badania czy jest chora psychicznie czy opętana. Izabella postanawia wynająć dwóch młodych...