• Informacje na temat:

  ryan dunn

Artykuły na temat: ryan dunn
 • "Figurantka": Julia Louis-Dreyfus wraca w finałowym sezonie

  ..., w których odbywają się prawybory, przymila się więc do bogatych sponsorów i analizuje najpoważniejsze zagrożenia. Jednym z nich może być jej były asystent, a obecnie kongresman Jonah Ryan. Na ekranie Julii Louis-Dreyfus towarzyszą Tony Hale (Gary), Anna Chlumsky (Amy), Matt Walsh (Mike), Reid Scott (Dan), Timothy C. Simons (Jonah Ryan), Kevin Dunn (Ben), Gary Cole (Kent), Sam Richardson (Richard...

 • Burza po śmierci Ryana Dunna

  Znany krytyk filmowy Roger Ebert nie chce przeprosić za wpis na Twitterze, w którym odniósł się do sprawy śmierci Ryana Dunna ("Jackass"). "Miliony ludzi opłakują właśnie jego śmierć, więc najlepiej zamknij swoją tłustą jadaczkę" - zareagował kolega Dunna - Bam Magera.

 • Gwiazdor "Jackass" zginął w wypadku

  Ryan Dunn, jeden z gwiazdorów popularnej serii "Jackass" emitowanej na antenie MTV, zginął w wypadku samochodowym. 34-letni kaskader stracił panowanie nad pojazdem i rozbił auto, które od razu stanęło w płomieniach.

 • Co to jest półnelson?

  Ryan Gosling ( "Fanatyk" , "Pamiętnik" ) udowodnił już przynajmniej dwukrotnie, że dobrym aktorem jest. Teraz pokazuje się nam w wyjątkowo udanym, skromnym filmie "Szkolny chwyt" .