• Informacje na temat:

  ryan gosling mendes

Artykuły na temat: ryan gosling mendes
 • Wedle doniesień zagranicznych mediów, Eva Mendes (42 l.) i Ryan Gosling (35 l.) pobrali się w tajemnicy przed wszystkimi!

 • Gosling i Mendes zostali rodzicami

  Eva Mendes i Ryan Gosling zostali rodzicami. Pierwsze dziecko hollywoodzkiej pary przyszło na świat w piątek, 12 września - wynika z informacji magazynu "Us Weekly".

 • Eva Mendes i Ryan Gosling chcą się rozstać?!

  Zagraniczne media wieszczą koniec związku Evy Mendes (43 l.) i Ryana Goslinga (36 l.)…

 • Wojna Ryana Goslinga i Evy Mendes

  Ryan Gosling i Eva Mendes nie mogą podobno porozumieć się w sprawie swojej przedślubnej umowy. Gwiazdor "Drive" zażądał podziału ich majątku na pół.

 • Ryan Gosling zdradził Evę Mendes?!

  Ryan Gosling (34 l.) i Eva Mendes (41 l.) to jedna z najbardziej tajemniczych par w Hollywood. Bardzo rzadko opowiadają o sobie nawzajem i skutecznie ukrywają się przed fotoreporterami. Mimo to do mediów od czasu do czasu trafiają informacje o ich życiu miłosnym. Tym razem zagraniczne magazyny twierdzą, że między nimi nie dzieje się dobrze. Gosling miał dopuścić się zdrady i ulec urokowi...

 • Ryan Gosling planuje zaręczyny

  Jeden z najbardziej popularnych kanadyjskich aktorów Ryan Gosling zamarzył, by stanąć na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest koleżanka z branży Amerykanka Eva Mendes, z którą jest związany od lat. W najbliższych dniach planuje jej się oświadczyć.

 • Eva Mendes i Ryan Gosling: Drugie dziecko uratuje ich związek?

  Rodzina Evy Mendes (41 l.) i Ryana Goslinga (35 l.) wkrótce się powiększy?

 • "Ryan Gosling jest wspaniały"

  Saiorse Ronan, aktorka znana z filmów "Intruz" i "Byzantium", gra główną rolę w debiucie reżyserskim Ryana Goslinga "How to Catch a Monster". "To było niezwykłe doświadczenie, sporo improwizacji. Każdy dzień na planie był niespodzianką" - wyznała dziewiętnastolatka.

 • Eva Mendes i Ryan Gosling w końcu się zaręczyli?!

  Na serdecznym palcu Evy Mendes (41 l.) od niedawna błyszczy piękny pierścionek. Czyżby gwiazda planowała ślub z Ryanem Goslingiem (34 l.)?

 • Gosling odpoczywa od aktorstwa

  Ryan Gosling ogłosił, że zamierza odpocząć od aktorstwa. 32-letni gwiazdor przyznał, że stracił dystans do tego, co robi.

Wideo na temat: ryan gosling mendes
 • Jack Ryan: Teoria chaosu

  Jack Ryan (Chris Pine) to młody analityk finansowy pracujący w Moskwie dla jednego z najpotężniejszych oligarchów - Viktora Stazova (Kenneth Branagh). Z czasem odkrywa, że jego pracodawca w porozumieniu z rosyjskim rządem planuje przeprowadzić finansowy atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone, by doprowadzić do gospodarczej katastrofy. Narażając życie, Jack próbuje zapobiec realizacji spisku...

 • Drugie oblicze

  Motocyklowy kaskader Luke (Ryan Gosling) to lubiący ryzyko i nowe wyzwania mężczyzna. Razem ze swoją dziewczyną Rominą (Eva Mendes) spodziewają się dziecka. Po jego narodzinach pojawiają się probelmy, również finansowe, w wyniku których Luke musi podjąć dodatkową pracę. W celu zapewnienia rodzinie właściwego utrzymania, zaczyna napadać na banki. Złapaniem złodzieja zajmuje się ambitny policjant Avery Cross (Bradley Cooper), który współpracuje z wydziałem rządzonym przez skorumpowanego...

 • Drive

  Zapnijcie pasy, bo czeka was niezła jazda. / Guardian Są mężczyźni, którzy wolność mają wpisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o nich zapomnieć. Przyciągają jak magnes tajemniczym uśmiechem i obietnicą niebezpiecznej przygody. Takim mężczyzną jest Driver, chłopak, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą. Do dnia, gdy pozna...