• Informacje na temat:

  ryan phillippe zdjęcia

Artykuły na temat: ryan phillippe zdjęcia
 • Wieści zza oceanu: "The Defenders" zostają na Netflixie, "Good Girls" i "Shooter"

  ..."The Defenders" pozostają na Netflixie! Ryan Philippe nadal kręci serial "Shooter" a stacja NBC przedstawia pierwszy zwiastun serialu "Good Girls".

 • Gwiazdy, które rozsmakowały się w zemście!

  Reese dowiedziała się, że zdradził ją mąż Ryan Phillippe, rozdała w Beverly Hills ulotki z jego numerem telefonu i ogłoszeniem: "Bezrobotne bożyszcze nastolatek szuka pracy. Przyjmę każde zlecenie". Ryan(...) i rozpaliła ognisko. Kolejno lądowały w nim ubrania aktora, wspólne zdjęcia i listy miłosne. Dwa lata temu skończyła się sielanka z Angie i teraz również ona korzysta z każdej okazji, aby Bradowi...

 • Porywacz Fishburne

  Należąca do Laurence'a Fishburne'a ( "Rzeka tajemnic" , "Matrix Rewolucje" ) firma produkcyjna Cinema Gypsy Productions połączyła swe siły z wytwórnią Element Films i przygotowuje realizację filmu "Five Fingers". W obrazie główne role zagrają Laurence Fishburne i Ryan Phillippe ("Szkoła uwodzenia", "Konspiracja.com" ).

 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.

 • Różne twarze Angeliny Jolie

  W związku z pierwszą po czteroletniej przerwie kinową rolą - w piątek w polskich kinach zadebiutowała "Czarownica" - a także wypadającymi 4 czerwca trzydziestymi dziewiątymi urodzinami, prześledziliśmy dotychczasowe dokonania na dużym ekranie Angeliny Jolie.

 • Paul Walker w filmie Eastwooda

  Paul Walker, bohater filmów "Szybcy i wściekli" oraz "Sekta" , dołączył do obsady nowej produkcji Clinta Eastwooda ( "Za wszelką cenę" ), zatytułowanej "Flags of Our Fathers". Obraz będzie dramatem wojennym opowiadającym o jednej z najważniejszych bitew na Pacyfiku, które rozegrały się podczas drugiej wojny światowej.

 • Harry Potter idzie na wojnę

  Z Hogwartu do Somalii. Daniel Radcliffe (Harry Potter) w filmie "Journey" wcieli się w postać słynnego fotografa wojennego - Dana Eldona.