• Informacje na temat:

  ryan reynolds scarlett rozwód

Artykuły na temat: ryan reynolds scarlett rozwód
 • Scarlett Johansson: Oto prawdziwy powód rozwodu!

  W Hollywood już od dłuższego czasu krążyły plotki na temat kłopotów w małżeństwie Scarlett Jonasson...

 • Reynolds złożył pozew o rozwód

  W niespełna dwa tygodnie od wiadomości o tym, że gwiazdorska para Scarlett Johansson i Ryan Reynolds zdecydowali się na separację, aktor złożył pozew o rozwód.

 • Scarlett Johansson będzie mamą!

  Scarlett Johansson (29 l.) jest w ciąży ze swoim narzeczonym Romainem Dauraciem! Taką informację podał amerykański portal.

 • Johansson i Reynolds: O co poszło?

  Jedna z najsłynniejszych par Hollywood - Scarlett Johansson i Ryan Reynolds, którzy potwierdzili doniesienia o swoim rozstaniu, oddalili się od siebie pod wpływem napięć związanych z zobowiązaniami zawodowymi - wyjaśnia znajomy aktorów.

 • Scarlett Johansson już po rozwodzie!

  Małżeństwo Scarlett Johanson (32 l.) i Romaina Dauriaca (35 l.) zostało oficjalnie zakończone. Co z ich córeczką?

 • Johansson terroryzowała męża

  Ryan Reynolds raczej nie czuł się jak superbohater na planie opartego na komiksie filmu "Green Lantern", który kręcono minionej wiosny. Członek ekipy pracującej przy tej produkcji zdradził, że aktor żalił się na zachowanie swojej żony - Scarlett Johansson.

 • Johansson i Reynolds - co poszło nie tak?

  Jedna z najsłynniejszych par Hollywood, Scarlett Johansson i Ryan Reynolds , którzy potwierdzili doniesienia o swoim rozstaniu, oddalili się od siebie pod wpływem napięć związanych z zobowiązaniami zawodowymi - wyjaśnia znajomy aktorów.

 • Scarlett Johansson po rozwodzie

  Pół roku po wniesieniu przez aktora Ryana Reynoldsa pozwu o rozwód ze Scarlett Johansson, para przestała być małżeństwem. Orzeczenie sądu w Los Angeles zakończyło dwuletni związek hollywoodzkiej pary.

 • Scarlett Johansson źle traktowała męża?

  Członek ekipy filmu "Green Lantern" zdradził, iż aktor Ryan Reynolds podczas pracy żalił się na zachowanie swojej żony Scarlett Johansson .

 • Nie myśli o ponownym małżeństwie

  Ryan Reynolds, uznany za najseksowniejszego mężczyznę na świecie, nie chce mówić o swoim rozwodzie z aktorką Scarlett Johansson. Gwiazdor przekonuje, że bardzo przeżywa rozstanie i na razie nie myśli o randkach.

Wideo na temat: ryan reynolds scarlett rozwód
 • Jack Ryan: Teoria chaosu

  Jack Ryan (Chris Pine) to młody analityk finansowy pracujący w Moskwie dla jednego z najpotężniejszych oligarchów - Viktora Stazova (Kenneth Branagh). Z czasem odkrywa, że jego pracodawca w porozumieniu z rosyjskim rządem planuje przeprowadzić finansowy atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone, by doprowadzić do gospodarczej katastrofy. Narażając życie, Jack próbuje zapobiec realizacji spisku...

 • Pogrzebany

  Budzi się. Wokół jest ciemno. Woła o pomoc, ale jego głos odbija się od desek. W końcu udaje mu się znaleźć zapalniczkę. Nerwowo rozpala płomień. Orientuje się, że leży zamknięty w trumnie. W jego kieszeni dzwoni telefon... Paul Conroy (Ryan Reynolds) pracował na kontrakcie w Iraku. Pewnego dnia zostaje porwany przez grupę Irakijczyków podczas zorganizowanego przez nich ataku. Kolejną rzeczą jaką pamięta jest pobudka w zakopanej pod ziemią trumnie - zostaje pogrzebany żywcem. Nie zna swojego...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".