• Informacje na temat:

  ryan seacrest producent

Artykuły na temat: ryan seacrest producent
 • Żądała majątku na udział w "Idolu"

  ...miała jednak zażądać dwukrotności tej kwoty. Jak pisze "The Times", Abdul w ciągu ostatnich miesięcy "czuła się niedoceniona". Ryan Seacrest, gospodarz show, podpisał trzyletni kontrakt na 45(...) formą polisy na wypadek, gdyby Abdul zrezygnowała. W środę, 5 sierpnia, podczas swojego programu radio wego w stacji KIIS-FM Seacrest powiedział, że to przykre, że "rezygnacja Abdul stała się faktem...

 • Trwają spory wokół "Gotowych na wszystko"

  ...rekompensaty gwiazda żąda 20 mln dolarów. Longoria Parker, która komentowała sytuację w programie Ryana Seacrest , powiedziała, że Cherry "nie skrzywdziłby nawet muchy", jednak równie pozytywnie wypowiada(...). Bardzo chciałabym ją zobaczyć, aby upewnić się, czy wszystko w porządku - powiedziała. Zobacz również: Producent "Gotowych..." znęcał się nad aktorkami?!

 • Kevin Jonas wpuszcza kamery do domu

  Najstarszy członek The Jonas Brothers, 23-letni Kevin, będzie głównym bohaterem nowego reality show.

 • Córka gwiazdora w "American Idol"

  Córka hollywoodzkiej gwiazdy Jima Carreya - Jane bierze udział w nowej edycji programu "American Idol". Mało znana, 24-letnia Jane, która pracuje jako kelnerka, z powodzeniem przeszła pierwsze przesłuchania. Odcinek z jej z udziałem został pokazany w niedzielę, 22 stycznia.