• Informacje na temat:

  rybkowska modelka

Artykuły na temat: rybkowska modelka
 • Ilona Felicjańska wkrótce się zaręczy!

  Tego się nikt nie spodziewał! Była modelka, która w pierwszym małżeństwie przeszła piekło, przez co wpadła w nałóg, znów się zaręczy!

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Felicjańska nadal mieszka z byłym mężem

  Choć od rozwodu Ilony Felicjańskiej i Andrzeja Rybkowskiego minął już prawie miesiąc, eksmodelka nadal mieszka z byłym mężem.

 • Teresa Tuszyńska: Młoda, wspaniała, śliczna

  Teresa Tuszyńska? Nawet jeśli nie pamiętamy nazwiska, z pewnością kojarzymy uroczą dziewczynę z obcym akcentem partnerującą Zbigniewowi Cybulskiemu w "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. Mogła być gwiazdą na miarę Poli Negri - wspominała zapomnianą aktorkę jej przyjaciółka. Gdyby żyła, Teresa Tuszyńska obchodziłaby 5 września 70. urodziny.

 • Felicjańska się rozwiedzie?!

  Trwający ponoć od dłuższego czasu kryzys w małżeństwie Ilony Felicjańskiej i Andrzeja Rybkowskiego pogłębiły tylko ostatnie wydarzenia z udziałem modelki, jej samochodu i alkoholu.

 • Felicjańska: Będzie rozwód

  Informację potwierdza "Super Expressowi" Maciej Gieros z Sądu Okręgowego w Warszawie. Ilona i Andrzej są małżeństwem od jedenastu lat i mają dwóch synów - 10-letniego Macieja i 9-letniego Adama. Według informacji tabloidu, biznesmen chce, by chłopcy zamieszkali z nim. Modelka mogłaby ich odwiedzać w weekendy; musiałaby jednak płacić 1400 zł alimentów. Przypomnijmy, że Felicjańska walczy...

 • To Felicjańska ma kochanka?!

  Z kolejnych informacji na temat małżeństwa Ilony Felicjańskiej i Andrzeja Rybkowskiego wynika, że to modelka chce ułożyć sobie życie z kimś innym. I komu tu wierzyć?

 • Felicjańska przekłada rozwód

  Od kilku miesięcy plotkuje się o rozwodzie Ilony Felicjańskiej i Andrzeja Rybkowskiego. Para od dawna nie pokazuje się razem, a byłą modelkę łączy się z coraz to nowszymi mężczyznami. Być może jednak rozstania nie będzie.

 • Komornik zlicytuje mieszkanie Felicjańskiej!

  Dwupoziomowe mieszkanie "pisarki" i byłej modelki trafi w kwietniu pod młotek. Ilona winą obarcza męża...

 • Ona ma 36 lat, on 53. Są szczęśliwi

  ..."Był taki moment, kiedy rozmawiałam z Andrzejem o córeczce i po raz pierwszy w życiu zdałam sobie sprawę z tej różnicy wieku. Śmiałam się, że mam jeszcze trochę czasu do czterdziestki, a on powiedział mi wtedy: Kochanie, ty masz czas, ale ja nie chcę być dziadkiem dla swoich dzieci" - opowiada modelka pismu "Party". II wicemiss Polski z 1993 roku podkreśla, że wszelkimi możliwymi sposobami...

Zdjęcia na temat: rybkowska modelka