• Informacje na temat:

  rylik

Artykuły na temat: rylik
 • Agnieszka Rylik: Taksówkarz nazwał mnie kur***. Spoliczkowałam go

  Agnieszka Rylik (43 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedziała o zaskakującym incydencie z udziałem taksówkarza i byłego narzeczonego.

 • Agnieszka Rylik dostała szokującą wiadomość: „Będziesz pięknie wyglądać w trumnie”

  Kiedy Agnieszka Rylik (43 l.) walczyła o mistrzostwo świata w boksie, grożono jej śmiercią. Bywało tak, że dostawała wiadomości o przerażającej treści. Ale się nie ugięła i stanęła na ringu. Za swoje marzenia zapłaciła zdrowiem...

 • Agnieszka Rylik: Ja też miałam stan depresyjny

  Wyznanie Justyny Kowalczyk (31 l.) dotyczące depresji odbiło się szerokim echem w mediach. Agnieszka Rylik (40 l.) przyznaje, że w trakcie trwania jej kariery sportowej również nie było jej lekko.

 • Rylik przytyła w ciąży 30 kg!

  Tancerka Magdalena Soszyńska-Michno w ciąży przytyła 22 kg, inna znana pani, mistrzyni świata w kick-boxingu Agnieszka Rylik - aż 30 kg!

 • Piotr Żyła został ojcem w wieku 19 lat! Jak sobie radził w nowej roli?

  Piotr Żyła (28 l.) po raz pierwszy został tatą, gdy miał 19 lat! Mimo młodego wieku skoczek świetnie sprawdził się w nowej roli. Jego żona w rozmowie z Agnieszką Rylik przyznała, że nie mogła sobie wymarzyć lepszego ojca dla swoich dzieci. Podobno Żyła od początku mocno angażował się w opiekę nad dwójką swoich pociech. Gdy na świecie pojawił się jego pierwszy syn, nie odstępował go na krok...

 • "Agent Gwiazdy 2": Oto lista uczestników!

  Maga (uczestnik 'Top Model'), Edyta Zając-Rzeźniczak (modelka), Joanna Jędrzejczyk (zawodniczka MMA i boksu tajskiego), Daria Ładocha (blogerka kulinarna), Agnieszka Rylik (mistrzyni świata w boksie...

 • Ciachorowski rywalizuje z Bobkiem?

  ...wizerunek amanta, ja idę w innym kierunku - mówi Tomek. - Uroda w końcu szybko przemija... Może dzięki nowej roli uda mu się przebić Filipa? Ewa Rylik...

 • Skandal przed beatyfikacją

  ...i powiem szczerze, że specjalnie mi na tym nie zależy. Mam wiarę w sobie i to mi wystarcza - mówi Jerzy Stuhr. K.Rylik (nr 14)

 • Śniadaniowe gwiazdy w teledysku

  W połowie czerwca 2009 roku śniadaniowy program "Dzień Dobry TVN" będzie miał wakacyjną przerwę w emisji. Jednak o programie przypominał będzie specjalny teledysk. W wideoklipie występują gwiazdy programu w nietypowych rolach. Zobacz teledysk!

Zdjęcia na temat: rylik
Wideo na temat: rylik
 • Piotr Żyła został ojcem w wieku 19 lat! Jak sobie radził?

  Dziennikarka "Dzień dobry TVN" Agnieszka Rylik spotkała się z wzorowym ojcem - skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą i jego pociechami Kubą i Karoliną. Ile miał lat, gdy urodziło się jego pierwsze dziecko? Justyna, żona Piotra, zdradziła, jakim jest ojcem. Czy dziewięcioletni Kuba pójdzie w ślady swojego taty? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Piotr Żyła w szczerym wywiadzie opowiada o swojej rodzinie!

  Dziennikarka "Dzień dobry TVN" Agnieszka Rylik spotkała się z wzorowym ojcem - skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą (28 l.) i jego pociechami Kubą i Karoliną. Ile miał lat, gdy urodziło się jego pierwsze dziecko? Justyna, żona Piotra, zdradziła, jakim jest ojcem. Czy dziewięcioletni Kuba pójdzie w ślady swojego taty? (Dzień Dobry TVN/x-news)