• Informacje na temat:

  rynkowski bitwa na glosy

Artykuły na temat: rynkowski bitwa na glosy
 • Ryszard Rynkowski nadal walczy o życie Pauliny z "Bitwy na głosy"!

  Kiedy Ryszard Rynkowski (64 l.) tylko usłyszał, że jest potrzebny, nie zastanawiał się ani chwili. Zaczął od razu działać!

 • Zaskakująca relacja Ryszarda Rynkowskiego i znanej wokalistki. O tym mało kto wiedział!

  Ryszard Rynkowski (67 l.) dziękuje Bogu za to, że dane mu było poznać Monikę Kuszyńską (39 l.). Każda rozmowa z wokalistką jest dla niego jak terapia...

 • Ryszard Rynkowski pomaga cicho i bez rozgłosu!

  ..., żeby o pomaganiu mówili inni. On po prostu... wyłączył telefon! Tym razem jednak Ryszard Rynkowski telefonu nie wyłączył. Trzy lata temu wokalista był jednym z uczestników programu "Bitwa na głosy(...)W minionym roku został nagrodzony srebrnym medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Okazja była ku temu wyjątkowa, bo 2015 rok to jubileusz 25-lecia solowych występów Ryszarda Rynkowskiego (64 l.) na...

 • Rynkowski: To już koniec?

  Jeszcze występuje, ale już coraz rzadziej. Czy po "Bitwie na głosy", gdzie stoi na czele jednej z drużyn, Ryszard Rynkowski (60 l.) zdecyduje się porzucić karierę muzyczną?

 • ​Nie zamierza zwolnić tempa!

  Sonia Bohosiewicz, którą wkrótce zobaczymy w tytułowej roli w nowym serialu TVP 2 "Aida", za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Aktorka nie zamierza jednak z tego powodu zwolnić tempa pracy i szykuje się do nowej roli! Będzie... jurorką w show "Bitwa na głosy".

 • To ona zarobi najwięcej

  ...złotych, trafi na konto Edyty Górniak. O 50 tysięcy złotych mniej zarobią Natalia Kukulska i wokalista zespołu Lady Pank, Janusz Panasewicz. Następny w kolejce Ryszard Rynkowski wywalczył sobie 110

 • Kukulska: Rozśpiewajmy Polskę

  Natalia Kukulska została trenerką "Bitwy na głosy " i w drugiej edycji programu poprowadzi własną drużynę. Utalentowanych wokalistów wybierała na castingach w Warszawie. Piosenkarka wyznaje, że już szuka repertuaru dla swojej grupy.

Zdjęcia na temat: rynkowski bitwa na glosy
Wideo na temat: rynkowski bitwa na glosy
 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • Głosy

  Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.