• Informacje na temat:

  rynkowski ryszard prywatnie

Artykuły na temat: rynkowski ryszard prywatnie
 • Ryszard Rynkowski pomaga cicho i bez rozgłosu!

  W minionym roku został nagrodzony srebrnym medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Okazja była ku temu wyjątkowa, bo 2015 rok to jubileusz 25-lecia solowych występów Ryszarda Rynkowskiego (64 l.) na scenie. Sam jednak nie komentował tego wydarzenia. Jako artysta Ryszard Rynkowski przemawia do nas niemal codziennie swoimi piosenkami. Mówi do nas poprzez radio i telewizję. W końcu trudno znaleźć...

 • Karolak z Rynkowskim

  Już w najbliższy wtorek, 24 marca o g. 22.30 z Kubą Wojewódzkim spotkają się Tomasz Karolak i Ryszard Rynkowski.

 • Ryszard Rynkowski ruszył z nowym biznesem

  Prywatna klinika ma być zabezpieczeniem finansowym dla rodziny Ryszarda Rynkowskiego (66 l.) na przyszłość. Wokalista każdą wolną chwilę poświęca na konsultacje biznesowe.

 • Elżbieta Mielczarek: Studyjny debiut po latach

  Ostatecznie 26 marca ukaże się "ElaeLa" - pierwsza studyjna płyta Elżbiety Mielczarek, nazywanej pierwszą damą polskiego bluesa.

 • Olga Bończyk nie może pozbierać się po śmierci Zbigniewa Wodeckiego

  ...nich znajdą się osoby, które w sposób szczególny związane były ze zmarłym. Wystąpią m.in.: Ryszard Rynkowski, Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, Mariusz Patyra, Grupa MoCarta i inni - czytamy w specjalnym(...) wiatru w żagle po rozstaniu z ostatnim partnerem i dosłownie promieniała na scenie! Przez ostatnie półtora roku byli zawodowo nierozłączni. Coraz bardziej też zbliżali się do siebie prywatnie...

 • Bezkonkurencyjne U2

  Trzeci tydzień z rzędu najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce jest album "No Line On The Horizon" grupy U2.

 • Kultowe seriale: Mija 20 lat od premiery "Radia Romans"

  Cygana zaśpiewał Ryszard Rynkowski. "Radio Romans" wielokrotnie wracało na antenę TVP i zawsze cieszyło się wielką popularnością. 29 czerwca minie dokładnie 20 lat od chwili, gdy Jedynka wyemitowała...

 • Wracają programy i seriale

  "Bitwa na głosy", "X-Factor", "Przepis na życie", "Hotel 52" - popularne pozycje programowe z gwiazdami powracają na ekrany naszych telewizorów. Już wiosną będziemy śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów i oddawać głosy na młode muzyczne talenty.

 • Elżbieta Zapendowska

  ...oni śpiewają". Lekcji śpiewu udzielała m.in. Edycie Górniak, Maryli Rodowicz, Ryszardowi Rynkowskiemu, Dodzie, Nataszy Urbańskiej, Katarzynie Zielińskiej, Katarzynie Groniec oraz Mandarynie. Prywatnie związana z Andrzejem Krukiem.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!