• Informacje na temat:

  ryś mały

Artykuły na temat: ryś mały
 • Gwiazdy po latach: "BrzydUla"

  ...". Kamińska zasłynęła też jako dubbingowiec w filmach "Ryś i spółka", "Zaplątani" i "Jak wytresować smoka". 2013 rok też zapowiada się dla niej wspaniale. Na emisję czeka jej autorski serial(...), zresztą już wcześniej był znanym i cenionym aktorem. Od razu dostał angaż w "Prosto w serce" (czyżby cała obsada "BrzydUli" znalazła się w nowym serialu TVN?). Na małym ekranie mogliśmy oglądać go...

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • Ula Chincz o synku: Przeżył śmierć trzech bliskich mu osób!

  ...żałuje, iż jej mały Rysio nie miał okazji, by lepiej poznać swoich dziadków! "Moi rodzice byli za młodzi, żeby umrzeć. Boli, że nie widzą, jak Rysio dorasta. (...) Nigdy nie naciskali na mnie(...) świecie" - wyznała Ula. Chincz zdradziła także, że śmierć boleśnie Rysia doświadcza. W swoim krótkim życiu stracił już trzy bliskie mu osoby! "Jak zmarła moja mama, Ryś miał półtora roku. Wiedział, że...

 • Dorociński na ratunek rysiom

  Aktor Marcin Dorociński został oficjalnym ambasadorem ogólnopolskiej kampanii WWF na rzecz ochrony rysiów nizinnych w naszym kraju. Celem akcji, której hasło to "Ratuj rysie", jest zwrócenie uwagi na spadek populacji tych zwierząt w Polsce północno-wschodniej.

 • Nasze serialowe "zakazane przyjemności"

  Tak zwane "guilty pleasure" to cieszenie się, czerpanie przyjemności z robienia rzeczy, których w rzeczywistości się wstydzimy. Poczucie winy bierze się ze strachu, że ktoś może odkryć nasz zawstydzający gust. Termin ten nie narodził się w próżni. Choć mało kto z nas się przyznaje, wszyscy oglądaliśmy z poczuciem winy seriale, które w naszym poczuciu gustu i wszelakich kategorii estetyki nie są perełkami serialowej produkcji. Oto najbardziej "obciachowe" tytuły.

 • Przewodnik rockowy. Prince: Mały Książę

  7 czerwca 1958 roku urodził się Prince i to jemu poświęcony jest kolejny odcinek naszego "Przewodnika rockowego".

 • John Porter przedstawił Anicie Lipnickiej nową partnerkę. Kim jest?

  Od rozstania Anity Lipnickiej (42 l.) i Johna Portera (67 l.) minęły dwa lata. Ona wyszła za mąż, on ma nową partnerkę, ale nie chce zakładać rodziny

 • Piwowski i Tym ponownie razem

  filmu w reżyserii Stanisława Tyma - "Ryś", kontynuacji losów bohaterów znanych z niemniej kultowego "Misia" oraz "Rozmów kontrolowanych".

 • Britney miała wypadek

  Chcąc zaparkować przy jednej z aptek w Hollywood, piosenkarka uderzyła swoim czarnym kabrioletem w stojącego obok srebrnego Mercedesa. Nie tracąc zimnej krwi, zaparkowała, po czym otworzyła drzwi i... uderzyła nimi w sąsiedni pojazd raz jeszcze. Nikomu nic się nie stało, jedyne straty to kilka rys na karoseriach obu samochodów. Na szczęście Britney nie jechała ze swoimi małymi synkami.

 • Czy "Ryś" to hit czy kit?

  Publiczność szturmuje kina - w pierwszy weekend reżyserski debiut Stanisława Tyma "Ryś" obejrzało prawie 250 tysięcy osób. Jednak jedni wychodzą z kina zachwyceni, inni - zniesmaczeni.