• Informacje na temat:

  rysiek z klanu na maturze

Artykuły na temat: rysiek z klanu na maturze
 • Piotr Cyrwus kończy dziś 52 lata!

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Rysiek Lubicz z "Klanu", kończy dziś 52 lata. Urodziny świętować będzie... na scenie Teatru Polskiego wcielając się w Biskupa w nowej sztuce Sławomira Mrożka "Karnawał czyli pierwsza żona Adama".

 • Serialowy przewodnik

  Pawła. Opowiadają mu, że Joasia zaginęła. Laura też nie wie, gdzie przebywa jej córka. Łukasz mówi Zuzie, że po maturze zdaje na medycynę. "Klan" odc. 2316 Miłosz dowiaduje się od matki, że(...) ogłoszenia ze zdjęciem Antoniego. Dragon i Patrycja kolejny raz spotykają się w parku. Dziewczyna jest nim nadal oczarowana... Wiktoria i Rysiek przeżywają małżeński kryzys. odc. 1542 Dragon zabiera...

Wideo na temat: rysiek z klanu na maturze
 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Ja, Frankenstein

  Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki temu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.

Dyskusje na temat: rysiek z klanu na maturze
 • Re: Rysiek pomoże Bożence na maturze

  Przeciez jak ktoś nie jest zainteresowany tym serialem to nie musi go oglądać! nie rozumiem skad w ludziach tyle złośliwości. Ja oprócz Klanu nie ogladam zadnego innego serialu. Ale rozumiem tych , którzy ogladaja i nie komentuję tego . Ludzie zastanówcie sie zanim coś napiszecie!!!!