• Informacje na temat:

  rysiek z klanu nie

Artykuły na temat: rysiek z klanu nie
 • ​Rysiek z "Klanu" gra... osła!

  Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Ryszard Lubicz z "Klanu", wiele razy udowodnił, że jest aktorem wszechstronnym i uwielbiającym wyzwania, jakie stawiają przed nim reżyserzy. Nigdy jednak nie przypuszczał, że zagra... osła!

 • Paweł Berger (Dżem): Dzień, w którym pękło niebo

  10 lat temu, 27 stycznia 2005 roku na autostradzie A4 w pobliżu Jaworzna doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął Paweł Berger, klawiszowiec grupy Dżem.

 • Rysiek z "Klanu" został... dziadkiem

  Moda na ojcostwo po czterdziestce w show-biznesie trwa. Tymczasem Piotr Cyrwus (51 l.), znany z roli Ryśka w serialu "Klan", właśnie został dziadkiem.

 • Rysiek z "Klanu" umrze!

  Tego nikt się nie spodziewał! Po prawie piętnastu latach Piotr Cyrwus odchodzi z telenoweli "Klan". Już wiadomo, że jego bohater, Rysio Lubicz, umrze. Aktor będzie pracował na planie serialu tylko do końca stycznia.

 • Rysiek z "Klanu" w zupełnie nowej roli

  Występ Piotra Cyrwusa, czyli nieodżałowanego Ryszarda Lubicza z "Klanu", był jedną z największych atrakcji 3. odcinka programu kabaretowego TVP 2 "Dzięki Bogu już weekend!". Aktor udowodnił, że ma ogromne poczucie humoru i świetnie... śpiewa.

 • "Klan": Rysiek przy garach

  Biedny Rysio z "Klanu" został słomianym wdowcem. Jego żona Grażynka wyjechała do Irlandii a on musi zajmować się domem i dziećmi.

 • Rysiek z "Klanu" u Boskich!

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", po swoim odejściu z najstarszej polskiej telenoweli jest wręcz zasypywany propozycjami pracy przez producentów seriali. Wkrótce zobaczymy go w "rodzince.pl". Poznaj szczegóły!

 • Rysiek z "Klanu" gra... osła!

  Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Ryszard Lubicz z "Klanu", wiele razy udowodnił, że jest aktorem wszechstronnym i uwielbiającym wyzwania, jakie stawiają przed nim reżyserzy. Nigdy jednak nie przypuszczał, że zagra... osła!

 • ...prawdziwą furorę w Internecie. Każdy chciał zobaczyć, jak Rysiek z "Klanu" staje się prawdziwym mafiosem.  "Do reklam nie miałem szczęścia. Ostatnio rzeczywiście w dwóch wywiadach dziennikarze mnie(...) rozwój aktorski jest dla niego ważniejszy, niż pieniądze. A jeśli teraz nie zrezygnuje, to już na zawsze zostanie Ryśkiem z "Klanu". Co prawda propozycje nowych ról się nie pojawiały, ale Piotrek...

 • Rysiek z "Klanu" u Boskich!

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", po swoim odejściu z najstarszej polskiej telenoweli jest wręcz zasypywany propozycjami pracy przez producentów seriali. Wkrótce zobaczymy go w "rodzince.pl".

Zdjęcia na temat: rysiek z klanu nie
Wideo na temat: rysiek z klanu nie
 • Rysiek z "Klanu" jako patologiczny ojciec

  Piotr Cyrwus wystąpił w klipie krakowskiego wokalisty Piotra Madeja znanego jako Patrick The Pan. Jak doszło do współpracy? "Nie mając nic do stracenia, napisaliśmy do pana Piotra oficjalnego maila, jako obcy ludzie, bez powoływania się na sąsiedzkie znajomości. Wysłaliśmy mu scenariusz i parę słów o mnie, kim jestem, co zrobiłem. Jakież było nasze zdziwienie i radość, gdy pan Piotr odpisał, że

 • "Nie wiem, ile lat ma Rysiek"

  Piotr Cyrwus, odtwórca kultowej już roli Ryśka z "Klanu", kończy dziś 50 lat! Taki jubileusz sprzyja refleksjom - nie tylko na temat aktorstwa...

Dyskusje na temat: rysiek z klanu nie