• Informacje na temat:

  ryszard jerzy

Artykuły na temat: ryszard jerzy
 • "Złotopolscy": Jerzy Turek nauczył nas pokory i spokoju

  Przez 12 lat Polacy marzyli, by każdy listonosz był taki, jak Józek ze „Złotopolskich”. Jerzy Turek tchnął w tę postać magię. Dużo wcześniej sprawił też, że polubiliśmy małego lizusa, którego mistrzowsko zagrał w „Misiu”.

 • Ryszard Pietruski: Król życia

  Był królem życia. Kochał ludzi i potrafił się bawić. Nie ma już tak kolorowych artystów.

 • ...ledwie 19 lat - śmieje się Jerzy Zelnik. "Największym wyzwaniem było dla mnie to, że moja ukochana nie miała żadnej roli w plenerze i przez pięć miesięcy jej nie widziałem". Aktor na planie przeżył(...) Ryszard Ronczewski, grający oficera Eunane. Film obejrzało ponad 9 mln osób.

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • "Świat według Kiepskich": Ryszard Kotys odpoczywa w Chorwacji

  Ryszard Kotys, znany przede wszystkim jako Marian Paździoch z serialu "Świat według Kiepskich", wybiera się na blisko dwutygodniowy urlop do Chorwacji. - Jedziemy samochodem z żoną, synem i synową - oznajmił 82-letni aktor dzień przed wyjazdem.

 • Jerzy Skolimowski doktorem h.c. Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi

  Jerzy Skolimowski - reżyser, scenarzysta, a także artysta malarz - otrzymał w czwartek, 5 marca, tytuł doktora honoris causa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Uroczystość zainaugurowała obchody 70-lecia istnienia łódzkiej uczelni.

 • Ostatnie pożegnanie Ryszarda

  Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. A potem odbędzie się stypa w restauracji Rosso należącej do Moniki (Iza Trojanowska).

 • Gdynia 2014: Bóg, honor, ojczyzna?

  Dosyć niespodziewanie to "Bogowie" Łukasza Palkowskiego urośli do rangi faworyta do zdobycia tegorocznych Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni, usuwając w cień "Miasto 44" Jana Komasy, "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego i "Obywatela" Jerzego Stuhra.

 • Ryszard Kalisz w szpitalu!

  ...53-letni Ryszard Kalisz trafił do szpitala z ostrym zapaleniem gardła. Jak się okazuje, wszystkiemu winna jest... samochodowa klimatyzacja.

 • "Książę": Specjalny pokaz filmu o Grotowskim

  11 października w warszawskim Kinie Muranów odbędzie się specjalny pokaz filmu "Książę" w reżyserii Karola Radziszewskiego - nietypowej biograficznej opowieści o Jerzym Grotowskim.

Zdjęcia na temat: ryszard jerzy
Dyskusje na temat: ryszard jerzy
 • Re: "Świat według Kiepskich": Do obsady powraca Ryszard Kotys!

  Jerzy a zasadził ci ktos kopa laczkiem .... kurde

 • Re: "Świat według Kiepskich": Ryszard Kotys wrócił na plan

  oglądam wszystkie odcinki , szacun dla całej Ekipy , grajcie 100 lat i jeden dzień dłużej

 • Re: "Świat według Kiepskich": Do obsady powraca Ryszard Kotys!

  Przykro że Polakom serwuje się tak strasznie infantylny , zupełnie odmóżdzający serial , po to by takie straszne badziewie uniemożliwiające zupełny brak smaku , gustu i niemyślenia , to serial na miarę "elyty" POparrańców aby było tak jak było reżysera i scenarzystów należałoby wysłać nawet chyba nie do przedszkola ŻAŁOSNE

 • Re: "Diagnoza": Maja Ostaszewska długo szukała pomysłu na swoją... kobiecość

  Niesiołowski - Aaron Nusselbaum . Jerzy Stuhr (aktor) - Josek Feingold . Hanna Suchocka - Haka Silberstein . Paweł Śpiewak – Stinger . Ryszard Petru - Dawid Wexler . Jerzy Urban - Josek Urbach . Mieczysław - Wachowski - Jakub Windman . Lech Wałęsa – Lejba Kohne .

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  Stryj, Kamil Szeptycki, Sebastian Cybulski, Michał Rolnicki, Popek, Jerzy Schejbal, Mateusz Grydlik, Kalina Hlimi-Pawlukiewicz, Jarosław Boberek, Alan Godzisz, Jarosław Witaszczyk, Grzegorz Kucias(...) Mikołajczak, Mariusz Drężek, Paweł Ciołkosz, Igor Kujawski, Magdalena Czerwińska, Joanna Kupińska, Ryszard Chlebuś, Bartłomiej Krat, Dominik Mirecki, Paweł Ferens, Karolina Dryzner, Michał Chorosiński

 • Re: "Komisarz Alex": Beata Fido przez 8 lat grała w amerykańskich teatrach!

  SLD doradca ministra Kołodki 12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR 13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP(...) Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80. 16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza

 • Re: Zagra polskiego Bonda!

  Co za kretyński tytuł notatki!!! Pułkownika Ryszard Kukliński polskim agentem 007? Jeżeli już to amerykańskim.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Jak Ryszard Kotys radzi sobie z fanami?

  Dopiero teraz zwróciłem uwagę, że na drzwiach jest T.W. Paździochy Dlaczego nie H i M?

 • Re: Śmierć Lubicza. Jakie pomysły?

  Ryśku miał romans z Beatą i wyjechał do jej daczy. Kilkaset odcinków później Jerzy z Elżunią odnajdą w gazecie papieskiej piksel, wyglądający zupełnie jak Ryszard na pielgrzymce. Maciek zrobi prawko i pojedzie go szukać. SPRAWDZONE INFO.

 • Re: Oko w oko z Dowgirdem z "Czarnych chmur"

  ), Mieczysław Stoor (wachmistrz Sitarz), Ryszard Pietruski (Kacper Pilch), Edmund Fetting (margrabia von Ansbach), Jerzy Nowak (oberżysta Schulz), Olga Bielska (cioteczka Agata Ostrowska), Saturnin Żurawski (von Roede), Artur Młodnicki (szef wędrownych aktorów), Cezary Julski (Błazowski), Józef Nalberczak (Trzosowski), Ryszard Żuromski (dowódca straży marszałkowskiej) i oczywiście Mariusz Dmochowski