• Informacje na temat:

  ryszard kalisz prywatnie

Artykuły na temat: ryszard kalisz prywatnie
 • Ryszard Kalisz został ojcem

  ...56-letni polityk Ryszard Kalisz w piątek 4 października został ojcem chłopca!

 • Kasia Klich z "Bajkową drużyną"

  Nieco zapomniana wokalistka Kasia Klich (znana z przeboju "Lepszy model") wydała książkę dla dzieci "Bajkowa drużyna". Towarzyszy jej teledysk "Cukierki, cukierki" .

 • Ryszard Kalisz ochrzcił synka!

  Ryszard Kalisz (59 l.) i jego żona Dominika (30 l.) przeżywali ostatnio ważną uroczystość rodzinną.

 • Tomasz Kot: Bandzior, ale nie łysy

  - Pomyślałem, że może ciekawie byłoby nie robić kolejnego wielkiego, łysego, prymitywnego bandziora - powiedział Tomasz Kot, odtwórca roli Opata w obrazie "Yuma". Film wchodzi na ekrany kin 10 sierpnia.

 • Ryszard Kalisz sypiał z dwiema kobietami równocześnie?

  Ryszard Kalisz (58 l.) może nie jest tak aktywny w polityce, jak kiedyś, ale za to jego życie prywatne to wciąż niezwykle żywy temat. Jest już kolejna odsłona sagi o nim i Indze Pietrusińskiej (37 l.)!

 • Wciąż o nich pamiętamy

  Michelangelo Antonioni, Ingmar Bergman, Krystyna Feldman i Jan Kociniak to tylko niektóre osoby związane ze światem filmu, których nie ma już wśród nas. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w 2007 roku.

 • Ryszard Kalisz będzie musiał zapłacić Lewandowskiej 150 tys. zł?

  Sielskie życie Ryszarda Kalisza (58 l.) może zostać niespodziewanie zakłócone. Wszystko przez Sandrę Lewandowską (38 l.), która szykuje się do batalii sądowej z byłym posłem. To może być prawdziwy test dla jego małżeńskiego związku z Dominiką (28 l.). Czy żona będzie go wspierać w trudnych momentach?

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Szok! Ryszard Kalisz wymeldował syna ze swojego mieszkania!

  Wygląda na to, że ojcowski zapał właśnie Ryszardowi Kaliszowi (57 l.) minął...

 • Ryszard Kalisz odpowiada Pietrusińskiej: "Założyła, że może mnie złapać na dziecko"

  Ryszard Kalisz (58 l.) postanowił odpowiedzieć na zarzuty Ingi Pietrusińskiej (37 l.). Postrzega siebie jako wspaniałego ojca i chce z synem spędzać więcej czasu.

Wideo na temat: ryszard kalisz prywatnie
 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...