• Informacje na temat:

  ryszard kukliński żona

Artykuły na temat: ryszard kukliński żona
 • Ewa Kuklińska: szokujące kulisy jej życia!

  ...nie zapomniał. Gdy wyjeżdżała zagranicę, w hotelu czekały na nią kosze kwiatów.   Z czasem wyjazdy okazały się coraz trudniejsze. Powodem była zbieżność nazwisk z płk. Ryszardem Kuklińskim. Sądzono(...) sobie" - mówi.   Gdy ból przeminął, świadomie weszła w kolejny trudny związek. Zakochała się w mężczyźnie żonatym. Był przystojny, władał czterema językami, posiadał mocną pozycją zawodową.  Spotykali...

 • Dorociński jako Kukliński

  W thrillerze "Jack Strong" w reżyserii Władysława Pasikowskiego w roli pułkownika Ryszarda Kuklińskiego zobaczymy Marcina Dorocińskiego, a jego żonę Hannę zagra Maja Ostaszewska. Część obsady powstającego filmu ujawnił jego dystrybutor, firma ITI Cinema.

 • "Na Wspólnej": Zbigniew Stryj bardziej ufa kobietom

  ...jako tło dla działalności Kuklińskiego. Jak się Pan czuł w roli Jerzego Skalskiego? - Grany przeze mnie bohater jest lojalny wobec swoich przełożonych, budzi respekt wśród pracowników, ale pokazany jest też jako człowiek, który w pewnych kwestiach ma wątpliwości. Jego postawa wobec Ryszarda Kuklińskiego to prawdziwy akt odwagi. Oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, dlatego warto...

 • Jabłoński o pułkowniku Kuklińskim

  Dariusz Jabłoński jest reżyserem powstającego właśnie dokumentalnego filmu o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim. Ekipa, która od kilku lat pracowała nad filmem, wróci z USA do Polski w środę, 7 kwietnia, tym samym samolotem, którym przyleci urna z prochami zmarłego 11 lutego płk. Kuklińskiego. Iza Wójcik z realizującej obraz firmy Apple Film Production powiedziała, że film powstawał od kilku lat na

 • Dokument o Kuklińskim w kinach

  Film dokumentalny "Gry wojenne" o płk. Ryszardzie Kuklińskim, wyreżyserowany przez Dariusza Jabłońskiego, trafi 23 stycznia do polskich kin.

 • Maja Ostaszewska jako żona Kuklińskiego

  Brawurowo grała Beatkę w "Przepisie na życie". W kinach zobaczymy ją w filmie "Jack Strong" w roli żony płk. Ryszarda Kuklińskiego. Maja Ostaszewska opowiada o swojej pracy, dzieciach oraz dalekich podróżach.

 • "Jack Strong": Męski film

  W zaśnieżonym Parku Skaryszewskim w Warszawie kręcono w środę zdjęcia do kinowego filmu Władysława Pasikowskiego "Jack Strong" o Ryszardzie Kuklińskim.

 • "Jack Strong": Były agent CIA o Kuklińskim

  Ryszard Kukliński zasługuje na najwyższy szacunek - podkreślił w rozmowie przed premierą filmu o pułkowniku "Jack Strong", goszczący w Warszawie były agent CIA David Forden, który współpracował, a następnie przez wiele lat przyjaźnił się z Kuklińskim.

 • "Jack Strong": Dramatyczna służba ojczyźnie

  Pułkownik Kukliński zasłużył na wdzięczną pamięć ze strony rodaków - mówił Bronisław Komorowski po wtorkowej premierze "Jacka Stronga" w Warszawie. Prezydent podziękował twórcom filmu, oceniając, że obraz "będzie robił ogromne wrażenie".

 • Patrick Wilson na planie "Jacka Stronga"

  Znany amerykański aktor Patrick Wilson gra jedną z głównych ról w filmie Władysława Pasikowskiego o Ryszardzie Kuklińskim - wciela się w agenta CIA, który współpracował z pułkownikiem. Kolejne zdjęcia do thrillera "Jack Strong" kręcono w środę, 13 marca, w Warszawie.