• Informacje na temat:

  ryszard rynkowski został dziadkiem

Artykuły na temat: ryszard rynkowski został dziadkiem
 • Ryszard Rynkowski może być dumny z 10-letniego syna. "Wygrywa każdy konkurs"

  Dopiero dziś Ryszard Rynkowski (67 l.) ma czas, aby w pełni cieszyć się ojcostwem i docenić wspólnie spędzane chwile. Tym bardziej że syn nie przestaje go zaskakiwać i wciąż dostarcza nowych powodów do radości.

 • Ryszard Rynkowski: Mieszkańcy Brodnicy przeciwko piosenkarzowi? Co się stało?

  Ryszard Rynkowski (65 l.) zawsze miał gest wobec mieszkańców Zbiczna pod Brodnicą, gdzie na co dzień mieszka. Nie wszyscy jednak potrafili to docenić.

 • Rynkowski został dziadkiem

  ...58-letniemu muzykowi Ryszardowi Rynkowskiemu kilka dni temu urodził się wnuczek. Co ciekawe, pół roku temu Rynkowski został ojcem, więc nowo narodzony chłopiec będzie miał wujka starszego od siebie o sześć miesięcy.

 • Ryszard Rynkowski o poczęciu syna: To dar od Matki Boskiej. Rysio począł się właśnie w Lourdes!

  Ryszard Rynkowski (63 l.) ze swoją żoną Edytą (42 l.) długo starał się o syna. Gdy para pogodziła się już z tym, że nie będzie mieć dziecka, stał się cud. Po wizycie w sanktuarium maryjnym w Lourdes!

 • Koledzy o Rynkowskim i alkoholu

  Artysta w 1987 roku zmuszony był opuścić odnoszącą sukcesy grupę Vox. Powód rozstania Rynkowskiego z zespołem przez długie lata utrzymywany był w tajemnicy.

 • Dramaty gwiazd w 2016 roku!

  We wtorek, 15 listopada Ryszard Rynkowski (65 l.) został zatrzymany przez policję, po tym jak wymachując bronią, miał grozić, że się zabije. Funkcjonariusze po długich negocjacjach zabrali go na(...)". Rynkowski wrócił już do koncertów, ale dziennikarze często przyłapują go na kupowaniu sporych ilości alkoholu. Wygląda na to, że wokalista nie wrócił jeszcze do zdrowia. To był  naprawdę trudny...

 • Rynkowski został dziadkiem

  Rodzina Ryszarda Rynkowskiego się powiększa.

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

Wideo na temat: ryszard rynkowski został dziadkiem
 • Karol, który został świętym

  Film rusza śladami Karola Wojtyły. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mieli okazję poznać jego przygody od czasów, kiedy był małym chłopcem, do momentu, gdy wybrano go na papieża i zasiadł na tronie Stolicy Apostolskiej. 12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi...

 • Zostań ze mną

  "Zostań ze mną" to pełna emocji i seksualnego napięcia opowieść o zmaganiach dwóch mieszkańców Nowego Jorku z miłością, przyjaźnią i uzależnieniem. Nowojorskie środowisko artystyczne w latach 80-ych. Twórca filmów dokumentalnych Erik umawiają się na przygodne spotkanie, z którego rodzi się prawdziwe uczucie. Na początku wszystko układa się świetnie, powoli jednak pojawiają się pierwsze rysy. W ich prawie dziesięcioletnim związku pełnym wzlotów, upadków i toksycznych relacji, Erik próbuje...

 • Jak zostać królem

  Fascynująca opowieść o człowieku, który uratował królestwo i w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy. Po śmierci króla Jerzego V (Michael Gambon) i szokującej abdykacji Edwarda VIII (Guy Pearce), książę Albert (Colin Firth) musi, pomimo wielkich oporów, objąć tron Anglii jako Jerzy VI. Ogromną przeszkodą w wypełnianiu monarszych obowiązków jest prześladujące go od najmłodszych lat... jąkanie. Oddana mężowi królowa Elżbieta (Helena Bonham Carter)...