• Informacje na temat:

  rywin

Artykuły na temat: rywin
 • "13 posterunek": Gwiazdy po latach

  Reżyser Maciej Ślesicki miał już za sobą sukcesy filmów kinowych "Tato" i "Sara", które powstały pod skrzydłami producenta Lwa Rywina i jego firmy Heritage Film. "13 posterunek" był kontynuacją współpracy Macieja Ślesickiego i Lwa Rywina. Reżyser w obu swoich wcześniejszych filmach powierzył duże role drugoplanowe Cezaremu Pazurze. W sitcomie postanowił postawić na talent komediowy tego właśnie...

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

 • "Niewolnica ​Isaura": Ulubienica Polaków

  ...przyjęciem brazylijskich widzów i rozpoczęła światową ekspansję. W końcu dotarła również do Polski, chociaż Lew Rywin, kupując telenowelę podczas targów w Cannes w 1984 r., miał mieszane uczucia i bał się...

 • Rywin kontra Gombrowicz

  Jak informuje "Gazeta Wyborcza", przedpremierowy pokaz "Pornografii" Jana Jakuba Kolskiego dla Rity Gombrowicz i jej przyjaciół nie odbył się, bo projekcję wstrzymał Lew Rywin . Pokaz miał odbyć się we wtorek, 14 października.

 • "Niewolnica Isaura": Wszyscy wpadli w euforię

  ...z komunistycznymi Chinami i Kubą. Nic dziwnego, że gdy odtwórcy głównych ról przylatują do Polski, panuje powszechna euforia. Telefon w tej sprawie od Lwa Rywina dostaje Bronisław Cieślak, który święci...

 • Lew Rywin agentem SB?

  Znany producent filmowy Lew Rywin współpracował ze Służbą Bezpieczeństwa PRL. Używał pseudonimu Eden - wynika z akt IPN, o czym pisze "Rzeczpospolita".

 • Rywin kręci film o sobie

  Najbardziej znany aferzysta i producent filmowy, Lew Rywin, bierze się za realizację thrillera politycznego. W kwietniu leci do USA zbierać fundusze na film o tym, jak to poszedł do Michnika i co z tego wynikło - czytamy w "Super Expressie".

 • Lew Rywin wraca na plan?

  Nowo powstała amerykańsko-brytyjska firma produkcyjna zamierza zrealizować film we współpracy z Heritage Films Lwa Rywina. Planowana produkcja ma być adaptacją wspomnień Hermana Rosenblata, Żyda, któremu udało się przeżyć Holokaust. Główną rolę w projekcie pod tytułem "Love Is A Survivor" być może zagra Nicholas Hoult ( "Był sobie chłopiec" ).

 • Wajda i Rywin u Spielberga

  Andrzej Wajda i producent Lew Rywin wybierają się 7 kwietnia do Los Angeles, aby w studiu Dreamworks przekazać Stevenowi Spielbergowi dokumentalny film o holokauście "Pamiętam" - podał dziennik Rzeczpospolita . Odbędą się także rozmowy na temat amerykańskiego projektu filmowego Andrzeja Wajdy.

 • Juliusz Machulski o aferze Rywina

  Od piątku, 28 lutego, na ekranach polskich kin gości najnowsza komedia Juliusza Machulskiego , "Superprodukcja" . Film jest satyrą na polskie środowisko filmowe, ale w obliczu wydarzeń ostatnich tygodni, związanych z tzw. aferą Rywingate, komedia nabrała nowego wydźwięku. "Zawód producenta filmowego już nie brzmi dumnie" - powiedział reżyser filmu w wywiadzie dla INTERIA.PL.

Dyskusje na temat: rywin