• Informacje na temat:

  rzecznik gazety

Artykuły na temat: rzecznik gazety
 • Czy Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję? Rzecznik komendy zabrała głos!

  Według informacji radia RMF FM i "Gazety Pomorskiej" policjantów wezwał jeden z członków rodziny we wtorek (15 listopada) ok. godziny 23.30. Po przyjeździe okazało się, że 65-latek stoi przed domem z bronią (miał pozwolenie). Po kilku minutach rozmowy uspokoił się i oddał pistolet policjantom. Na szczęście nikomu nic się nie stało. RMF FM podaje, że mężczyzna został zatrzymany. Dzisiaj będzie...

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

 • Tomasz Lis szykuje wojnę

  Dziennikarz zapowiada, że pozwie do sądu wszystkie gazety, które oskarżyły go o manipulację w związku z filmem wyemitowanym w jego programie. Lis wynajmie ponadto biegłych, którzy zbadają autentyczność nagrania, na którym polscy piłkarze ścierają się z przedstawicielami policji.

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Monika Olejnik krytykuje tabloidy

  Monika Olejnik skrytykowała tabloidy za zignorowanie prośby rodziny Anny Przybylskiej o nierobienie zdjęć podczas pogrzebu aktorki. Dziennikarka skomentowała również niedyskretne zachowanie lekarza Dariusza Zadrożnego.

 • Amy Winehouse nie chciała adoptować dziecka

  Brytyjska gwiazda Amy Winehouse nie planowała zostać matką. Rzecznik prasowy zmarłej piosenkarki zdementował plotki, jakoby gwiazda chciała adoptować dziecko.

 • Elton John pozywa gazety

  Dwa pozwy przeciwko gazetom "Daily Mail" i "Sunday Times" złożył w sądzie Elton John. Jest to reakcja piosenkarza na pomówienia skierowano pod jego adresem, jakie znalazły się na łamach wspomnianych tabloidów.

 • Nauczyciel wspomina piosenkarza

  Grzeczny, cichy, spokojny - tak o pochodzącym z Radomia liderze Carpe Diem Szymonie Wydrze mówi jego były nauczyciel ze szkoły podstawowej Włodzimierz Wolski, obecnie radomski rzecznik praw dziecka.

 • George Michael: Powrót w przyszłym roku?

  George Michael przygotowuje się do pierwszej po pięcioletniej przerwie trasy koncertowej - mówią wtajemniczeni. Rzecznik prasowy wokalisty nie potwierdza jednak oficjalnie tych informacji.

 • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa O. w prokuraturze? Tabloid publikuje zeznania

  Ewa O. przesłuchana została jedynie w charakterze świadka. Nie usłyszała żadnych zarzutów. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny podkreślił, że śledztwo jest cały(...) się koszmarny wypadek..." - czytamy w "Super Expressie". Dziennikarka na razie nie potwierdziła doniesień gazety. Piotr Woźniak-Starak zginął w nocy 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Przyczyną zgonu...

 • Michael Jackson: Zemdlał czy nie zemdlał?

  Rzecznik prasowy Michaela Jacksona, amerykańskiego gwiazdora muzyki pop, świętującego właśnie 30-lecie działalności scenicznej, stanowczo zdementował doniesienia gazety "New York Post", która sugerowała, że po zakończeniu piątkowego koncertu w nowojorskiej Madison Square Garden Jackson zemdlał.

Wideo na temat: rzecznik gazety
 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...

 • Figurantka, Sezon 1

  "Figurantka" to najnowszy serial komediowy telewizji HBO. Stworzona przez nominowanego do Oscara Armando Iannucciego produkcja to celna, a przede wszystkim zabawna satyra na współczesną politykę. Selina Meyer (Julia Louis-Dreyfus) jest rozwiedzioną samotną matką, byłym senatorem i kandydatką na stanowisko prezydenta, a obecnie wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Selina chce zmieniać świat na lepsze, ale - paradoksalnie - bycie jedną z najważniejszych osób w państwie czyni tę misję...

 • Habemus papam - mamy papieża

  Jerzy Stuhr, Michel Piccoli i Nanni Moretti w przewrotnej historii, która rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami Watykanu. "Habemus Papam - mamy papieża", które we Włoszech przyniosło prawie 8 milionów dolarów wpływów, to fascynująca historia człowieka, który został papieżem wbrew swojej woli. Nowy namiestnik stolicy apostolskiej (Michele Piccoli), zaraz po zaskakującym dla niego wyniku konklawe, ma przywitać tysiące wiernych zebranych na placu świętego Piotra. Jednak ten głęboko wierzący...