• Informacje na temat:

  rzecznik prasowy telewizji polsat katarzyna

Artykuły na temat: rzecznik prasowy telewizji polsat katarzyna
 • Porażki polskiej telewizji

  ...są bezwzględne. Reklamowana mianem "polskiej Dynastii" "Rezydencja" zbierała przed telewizorami mniej widzów niż Polsat i TVN w tym samym czasie. W związku z tym, stacja zdecydowała, że serial(...) kolejnej transzy nie wydaje się dziś realne - powiedziała Joanna Stempień-Rogalińka, rzecznik prasowa TVP. Wszystko wskazuje na to, że podobny los może spotkać jeszcze jeden serial TVP. Dwójkowe...

 • KRRIT nałożył karę 50 tys. zł na Telewizję Polsat

  Karę finansową w wysokości 50 tys. złotych za naruszenie przepisów dotyczących lokowania produktu lub usługi w audycjach nałożył na Telewizję Polsat przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jan Dworak. Polsat nie komentuje sprawy do czasu zapoznania się z uzasadnieniem decyzji.

 • Ich Troje z trójką wokalistek!

  Michał Wiśniewski zapowiadał swego czasu na oficjalnej stronie Ich Troje niespodziankę z okazji 10-lecia premiery pierwszej płyty zespołu. Miały nią być koncerty popularnej grupy z Anią Świątczak, Magdą Femme i Justyną Majkowską, a więc wszystkimi dotychczasowymi wokalistkami Ich Troje. Wygląda na to, że Wiśniewskiemu udało się namówić je wszystkie do udziału w jubileuszowej trasie zespołu.

 • Napisy zamiast lektora

  Wszystko wskazuje na to, że już niedługo w polskiej telewizji lektorzy przejdą na emeryturę. Kilka polskich stacji, w tym TVP zapowiedziało wprowadzanie napisów w filmach i serialach.