• Informacje na temat:

  rzecznik praw

Artykuły na temat: rzecznik praw
 • Ewa Lubert straciła patronat Rzecznika Praw Dziecka

  Ewa i Tomasz Lubertowie stracili patronat Rzecznika Praw Dziecka nad projektem muzycznym kierowanym do najmłodszych.

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • Edyta Górniak i Dariusz K.: Artystka pozbawi go praw rodzicielskich?

  ...w lipcu 2014 r., wyjazd dziecka może oznaczać, że straci je na zawsze. Czy muzyk wyraził na to zgodę? Możliwe, że... nie miał w tej sprawie nic do powiedzenia! "Matka dziecka, której były mąż siedzi w więzieniu, może przeprowadzić w sądzie sprawę o zawieszenie jego władzy rodzicielskiej" - powiedział Marcin Kołakowski, rzecznik prasowy ds. cywilnych w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga. "Wynika to...

 • Przystanek Woodstock 2015: Illusion i Lipali

  Tegoroczny Przystanek Woodstock rozpocznie Illusion wraz z gośćmi. Będzie to pierwszy występ tej grupy na tym festiwalu!

 • Mąż Drażby: Moja żona prawie nie ma cycków!

  Paulina Drażba (28 l.) to młoda celebrytka, próbująca swych sił w telewizji śniadaniowej. Ostatnio wreszcie udało jej się zaistnieć w świadomości ludzi nieco szerzej. Wszystko za sprawą odsłoniętej "niechcący" nagiej piersi na rozdaniu Telekamer. Temat podchwyciły wszystkie portale i o mało znanej reporterce wreszcie zrobiło się głośno. Choć przez chwilę mogła się poczuć jak prawdziwa gwiazda...

 • Gwiazdy wspierają kampanię "Kocham. Nie biję"

  Omenaa Mensah, Magdalena Różczka i Marcin Perchuć zostali ambasadorami akcji "Kocham. Nie biję". Kampania ma na celu uświadomić konsekwencje stosowania kar cielesnych wobec dzieci. "Dzieci trzeba szanować, trzeba z nimi rozmawiać na równym poziomie" - zachęca Mensah.

 • “Na dobre i na złe": Profesor Falkowicz oprowadza nas po swoim domu!

  Profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) z “Na dobre i na złe" zaprosił nas do swojego domu. Zobaczcie, jak mieszka rzecznik praw pacjenta w Leśnej Górze!

 • Rosyjska telewizja zaproponowała pracę Clarksonowi

  Jeremy Clarkson dostał ofertę pracy od... rosyjskiego kanału telewizyjnego Zwiezda, kontrolowanego przez resort obrony. Propozycja pojawiła się dzień po tym, jak BBC poinformowało, że nie odnowi kontraktu z tym brytyjskim prezenterem programu motoryzacyjnego "Top Gear".

 • "Głodowe" emerytury gwiazd

  W Polsce temat emerytur pojawia się prawie codziennie. Od lat budzi duże kontrowersje. Swoje trzy grosze dorzucają również gwiazdy. Okazuje się, że chociaż mogą liczyć na ogromne gaże za występy, to ich emerytury nie należą do największych.

 • Rzecznik praw dziecka o Polańskim

  Rzecznik praw dziecka Marek Michalak podkreślił w czwartkowym oświadczeniu, że z ogromnym niepokojem odbiera pojawiające się w publicznej debacie stwierdzenia, jakoby dziecko mogło być w jakikolwiek sposób odpowiedzialne za kontakty seksualne z osobą dorosłą.

Wideo na temat: rzecznik praw
 • "Na dobre i na złe": Falkowicz znowu w formie!

  Falkowicz odzyskuje po operacji siły i chce zacząć nową karierę. Profesor zaproponuje Tretterowi, by zatrudnił go jako… rzecznika praw pacjenta. Jak dyrektor zareaguje?

 • Mężczyzna prawie idealny

  Film Martina Lunda w przezabawny sposób przedstawia długą drogę wiecznego Piotrusia Pana ku dojrzałości, mówiąc o tym, jak trudne dla niektórych osób jest zmierzenie się z perspektywą dorastania. Henrik Rafaelsen (Henrik) i Janne Heltberg (Tone) portretują swoich bohaterów w sposób jednocześnie śmieszny i wzruszający. Ta niekonwencjonalna komedia została doceniona na 47. MFF w Karlowych Warach w 2012 roku, zasłużenie zdobywając Kryształowy Glob dla najlepszego filmu. Henrik i Tone bardzo się...

 • Prawie jak gladiator 3D

  Scenarzysta "Epoki lodowcowej" i "Rybek z ferajny" zabiera widzów w podróż do starożytnego Rzymu, gdzie, delikatnie mówiąc, nie wszyscy byli urodzonymi wojownikami… Po wybuchu wulkanu w Pompejach, mały Tino zostaje uratowany przez generała Chirona, założyciela najbardziej znanej szkoły dla gladiatorów. Chłopak dorasta wśród walecznych młodzieńców, którzy marzą o wielkiej karierze. Tino nie ma podobnych ambicji i w ogóle nie przejmuje się lekką nadwagą i brakiem kondycji. Wszystko zmienia się...

Dyskusje na temat: rzecznik praw