• Informacje na temat:

  rzecznik praw

Artykuły na temat: rzecznik praw
 • Ewa Lubert straciła patronat Rzecznika Praw Dziecka

  Ewa i Tomasz Lubertowie stracili patronat Rzecznika Praw Dziecka nad projektem muzycznym kierowanym do najmłodszych.

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • Edyta Górniak i Dariusz K.: Artystka pozbawi go praw rodzicielskich?

  ...w lipcu 2014 r., wyjazd dziecka może oznaczać, że straci je na zawsze. Czy muzyk wyraził na to zgodę? Możliwe, że... nie miał w tej sprawie nic do powiedzenia! "Matka dziecka, której były mąż siedzi w więzieniu, może przeprowadzić w sądzie sprawę o zawieszenie jego władzy rodzicielskiej" - powiedział Marcin Kołakowski, rzecznik prasowy ds. cywilnych w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga. "Wynika to...

 • Przystanek Woodstock 2015: Illusion i Lipali

  Tegoroczny Przystanek Woodstock rozpocznie Illusion wraz z gośćmi. Będzie to pierwszy występ tej grupy na tym festiwalu!

 • Mąż Drażby: Moja żona prawie nie ma cycków!

  Paulina Drażba (28 l.) to młoda celebrytka, próbująca swych sił w telewizji śniadaniowej. Ostatnio wreszcie udało jej się zaistnieć w świadomości ludzi nieco szerzej. Wszystko za sprawą odsłoniętej "niechcący" nagiej piersi na rozdaniu Telekamer. Temat podchwyciły wszystkie portale i o mało znanej reporterce wreszcie zrobiło się głośno. Choć przez chwilę mogła się poczuć jak prawdziwa gwiazda...

 • Gwiazdy wspierają kampanię "Kocham. Nie biję"

  Omenaa Mensah, Magdalena Różczka i Marcin Perchuć zostali ambasadorami akcji "Kocham. Nie biję". Kampania ma na celu uświadomić konsekwencje stosowania kar cielesnych wobec dzieci. "Dzieci trzeba szanować, trzeba z nimi rozmawiać na równym poziomie" - zachęca Mensah.

 • “Na dobre i na złe": Profesor Falkowicz oprowadza nas po swoim domu!

  Profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) z “Na dobre i na złe" zaprosił nas do swojego domu. Zobaczcie, jak mieszka rzecznik praw pacjenta w Leśnej Górze!

 • Rosyjska telewizja zaproponowała pracę Clarksonowi

  Jeremy Clarkson dostał ofertę pracy od... rosyjskiego kanału telewizyjnego Zwiezda, kontrolowanego przez resort obrony. Propozycja pojawiła się dzień po tym, jak BBC poinformowało, że nie odnowi kontraktu z tym brytyjskim prezenterem programu motoryzacyjnego "Top Gear".

 • "Na dobre i na złe": Falkowicz na nowym stanowisku?

  Falkowicz tęskni za pracą Leśnej Górze, proponuje wiec Tretterowi, by zatrudnił go w charakterze... Rzecznika Praw Pacjenta!

 • Rzecznik praw dziecka o Polańskim

  Rzecznik praw dziecka Marek Michalak podkreślił w czwartkowym oświadczeniu, że z ogromnym niepokojem odbiera pojawiające się w publicznej debacie stwierdzenia, jakoby dziecko mogło być w jakikolwiek sposób odpowiedzialne za kontakty seksualne z osobą dorosłą.

Wideo na temat: rzecznik praw
 • "Na dobre i na złe": Falkowicz znowu w formie!

  Falkowicz odzyskuje po operacji siły i chce zacząć nową karierę. Profesor zaproponuje Tretterowi, by zatrudnił go jako… rzecznika praw pacjenta. Jak dyrektor zareaguje?

 • Mężczyzna prawie idealny

  Film Martina Lunda w przezabawny sposób przedstawia długą drogę wiecznego Piotrusia Pana ku dojrzałości, mówiąc o tym, jak trudne dla niektórych osób jest zmierzenie się z perspektywą dorastania. Henrik Rafaelsen (Henrik) i Janne Heltberg (Tone) portretują swoich bohaterów w sposób jednocześnie śmieszny i wzruszający. Ta niekonwencjonalna komedia została doceniona na 47. MFF w Karlowych Warach w 2012 roku, zasłużenie zdobywając Kryształowy Glob dla najlepszego filmu. Henrik i Tone bardzo się...

 • Prawie jak gladiator 3D

  Scenarzysta "Epoki lodowcowej" i "Rybek z ferajny" zabiera widzów w podróż do starożytnego Rzymu, gdzie, delikatnie mówiąc, nie wszyscy byli urodzonymi wojownikami… Po wybuchu wulkanu w Pompejach, mały Tino zostaje uratowany przez generała Chirona, założyciela najbardziej znanej szkoły dla gladiatorów. Chłopak dorasta wśród walecznych młodzieńców, którzy marzą o wielkiej karierze. Tino nie ma podobnych ambicji i w ogóle nie przejmuje się lekką nadwagą i brakiem kondycji. Wszystko zmienia się...

Dyskusje na temat: rzecznik praw
 • Re: "M jak miłość": Artur wywiezie Majkę za granicę?

  A gdzie jest rzecznik praw dziecka ? Przecież to dziecko jest wykorzystywane do celów komercyjnych i płacze!!!

 • Re: "Klan": Maciek spowoduje wypadek i zabije kobietę?!

  rodzinka kaskę przytula a dzieciakowi choremu zrobili z życia matrix co na to szeryf i rzecznik praw dziecka

 • Re: "Barwy szczęścia": Hubert i Klara znów zostaną rodzicami?

  Spokojnie nie do konca to prawda jest podejrzenie bardzo prawdopodobne ze dzidziusia Klarze zrobił dziennikarz Sledczy Tvn24 będąc pod wpływem piwa mocnego dębowego długo warzonego z browarów Tyskich powiedział rzecznik praw ojca

 • Re: "Barwy szczęścia": Spóźnione zeznania?

  Wstyd aby dziecko narażać na takie stresy jak w ostatnich odcinkach. Sprawą tą winien się zająć Rzecznik Praw Dziecka. Rodzice Ewuni winni się wstydzić, że za parę złotych zgodzili się na kręcenie tak brutalnych scen. Żal mnie i moim znajomym Ewuni.

 • Re: "Barwy szczęścia": Spóźnione zeznania?

  ~Mieczysław- 1 min temu Wstyd aby dziecko narażać na takie stresy jak w ostatnich odcinkach. Sprawą tą winien się zająć Rzecznik Praw Dziecka. Rodzice Ewuni winni się wstydzić, że za parę złotych zgodzili się na kręcenie tak brutalnych scen. Żal mnie i moim znajomym Ewuni.

 • Re: Andrzej Kopiczyński zamieszka w specjalistycznym ośrodku dla chorych na Alzheimera

  Jak można publikować zdjęcia człowieka , który jest w zaawansowanym stadium choroby otępiennej i nie ma nawet świadomości tego, że te zdjęcia zostały zrobione. Gdzie jest Rzecznik Praw Obywatelskich i prawni opiekunowie Pana Andrzeja?!

 • Re: "Na Wspólnej": Anna Samusionek musi płacić alimenty! Córka już do niej nie wróci?

  Znam sytuację , gdzie dziecko jest manipulowane przez ojca i jego rodzinę a matka mimo pelnych praw nie moze się z nim widzieć, bo ojciec uniemozliwia to. Policja nie chce interweniować, sąd działa opieszale, rzecznik praw dziecka jeszcze wolniej, wszystko w swietle prawa. Prawo w Polsce nie jest respektowane, wszyscy o tym wiedzą i nikt nic nie robi.

 • Re: "Komisarz Alex": Beata Fido przez 8 lat grała w amerykańskich teatrach!

  Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR. 9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie. 10. Bogdan Socha(...)Lista PiSowskich Patriotów walczących z czerwoną hołotą: 1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym. 2. Wojciech

 • Re: W „M jak Miłość” od 12 lat...

  Jestem bardzo ciekawa kiedy Rzecznik Praw Człowieka poda Inteię a zwłaszcza pompona do sądu, za te wszystkie plugastwa nie tylko na Katarzyne Cichpek ale na inne postacie też. Czas najwyższy położyć kres temu dziadostwu jakie tutaj się uprawie. Każdy obywatel jest chroniony prawem przed plugastwami, posądzeniami i oszczerstwami o chamskich wypowiedziach , godzących w dobre imię człowieka

 • Re: ​Maciej Musiał w roli prowadzącego

  Chyba w telewizorniach muszą lubić chłopców. Rzecznik Praw Dziecka do roboty!!