• Informacje na temat:

  rzecznik prokuratory

Artykuły na temat: rzecznik prokuratory
 • Rzecznik pogotowia ratunkowego odpowiada na zarzuty Bohdana Gadomskiego

  Gadomski został tak "skandalicznie" potraktowany przez dyspozytora. Adam J. Stępka, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi, wyjaśnia, że karetka wysyłana jest jedynie(...) zapewniam, że w przypadku powiadomienia prokuratury Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi udostępni wszelką dokumentację posiadaną w sprawie" - informuje rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji...

 • Roman Polański stawił się w prokuraturze. "Areszt jest zbędny"

  Roman Polański pojawił się w krakowskiej prokuraturze w sprawie amerykańskiego wniosku. Po przesłuchaniu prokurator uznał, że areszt jest zbędny - dowiedział się dziennikarz RMF FM.

 • Kammelem zajmie się prokurator

  Rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej, Mateusz Martyniuk, zapewnia "Fakt", że prokurator przesłucha wszystkie osoby, które mogą być w jakiś sposób związane ze szkoleniową aferą byłej wiceprezes Pekao S.A. Z pewnością znajdzie się wśród nich Kammel (38 l.). Zeznania te będą bez wątpienia bardzo ważne dla śledczych. Na razie śledztwo wciąż toczy się w sprawie, a nie przeciwko komukolwiek. Po...

 • Wpłynął wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do krakowskiej prokuratury dotarł wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA - poinformowała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

 • Niezgodą ma zająć się prokurator

  W sprawie afery zwanej "Kammelgate" śledztwo toczy się nieprzerwanie. Jak przyznaje rzecznik prasowy prokuratury w Warszawie w rozmowie z "Faktem", Mateusz Martyniak, "prokuratura dokładnie analizuje zebrane materiały": "Śledztwo toczy się cały czas w sprawie, a nie przeciwko komukolwiek" - tłumaczy. Przesłuchano już kilkanaście osób. Byłej prezes banku Pekao SA, która zlecała szkolenia firmie...

 • Roman Polański zeznawał 9 godzin

  Blisko dziewięć godzin zeznawał w środę, 25 lutego, przed krakowskim sądem Roman Polański w trakcie posiedzenia dotyczącego wniosku USA o jego ekstradycję. Wyjaśnienia reżysera zajęły 30 stron maszynopisu. Sąd odroczył postępowanie do kwietnia.

 • Bohdan Gadomski oburzony "skandalicznym zachowaniem" dyspozytora pogotowia

  Bohdan Gadomski w ostatnim czasie przeszedł zawał i zmagał się z zapaleniem płuc. Choć dochodzi już do formy, jest oburzony tym, jak potraktowany został przez łódzkie pogotowie ratunkowe. Co więcej, rozważa zgłoszenie sprawy nie tylko do Rzecznika Praw Obywatela i Rzecznika Praw Pacjenta, ale i prokuratury.

 • Roman Polański: Mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości

  - Mogę tylko powiedzieć, że poddałem się procedurze ekstradycyjnej i że mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości - oświadczył w czwartek dziennikarzom w Krakowie Roman Polański, który w środę wieczorem został przesłuchany w krakowskiej prokuraturze.

 • Doda z mężem na gali biznesu

  ...wcześniej poinformowała o wyjeździe za granicę i udała się tam za wiedzą prokuratora" – zdradza "Faktowi" rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

 • Będzie ekstradycja Romana Polańskiego?

  Na 25 lutego krakowski sąd wyznaczył termin posiedzenia w sprawie ekstradycji Romana Polańskiego, której domagają się Stany Zjednoczone - poinformowała we wtorek PAP Grażyna Rokita z biura prasowego Sadu Okręgowego w Krakowie.

Wideo na temat: rzecznik prokuratory
 • Sprawa dla dwojga

  Francois Damiens i Geraldine Nakache, gwiazdy filmów "Heartbreakers. Licencja na uwodzenie", "Niewierni" i "Nic do oclenia" w komedii o niespełnionym i wyjątkowo uciążliwym we współpracy aktorze, który na potrzeby rekonstrukcji sceny przestępstwa musi wcielić się w rolę nieboszczyka. Jean Renault (Francois Damiens), aktor o przebrzmiałej sławie, niefortunnym nazwisku, fatalnej reputacji koszmarnego szczególarza i z pustym kontem bankowym dostaje ostatnią szansę - angaż jako asystent w...

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...