• Informacje na temat:

  rzecznik prokuratury

Artykuły na temat: rzecznik prokuratury
 • Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

  O umorzeniu śledztwa dotyczącego wypadku na jeziorze Kisajno w nocy 18 sierpnia 2019 roku poinformował w środę rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny. "Jak wynika(...) biologii i daktyloskopii, nie udało się ustalić do kogo przedmiotowy środek odurzający należał, śledztwo w tym zakresie umorzono wobec niewykrycia sprawców" - poinformował rzecznik prokuratury...

 • Wpłynął wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do krakowskiej prokuratury dotarł wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA - poinformowała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

 • Jarosław Bieniuk: Prokuratura przerwała milczenie. Wiadomo, za co odpowie piłkarz!

  ...dwa zarzuty na podstawie art. 58 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - udzielenie innym osobom narkotyków" - powiedziała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk.  Za zarzucane byłemu...

 • Będzie ekstradycja Romana Polańskiego?

  Na 25 lutego krakowski sąd wyznaczył termin posiedzenia w sprawie ekstradycji Romana Polańskiego, której domagają się Stany Zjednoczone - poinformowała we wtorek PAP Grażyna Rokita z biura prasowego Sadu Okręgowego w Krakowie.

 • Kamil Durczok: Prokuratura nie odpuści! Wiemy, co zamierza!

  Zła passa Kamila Durczoka 51 l.) trwa. Dziennikarzowi postawiono zarzuty dotyczące sfałszowania weksli. Co ciekawe po zatrzymaniu prezentera, sąd odrzucił wniosek prokuratury dotyczący tymczasowego aresztu.

 • Roman Polański: Mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości

  - Mogę tylko powiedzieć, że poddałem się procedurze ekstradycyjnej i że mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości - oświadczył w czwartek dziennikarzom w Krakowie Roman Polański, który w środę wieczorem został przesłuchany w krakowskiej prokuraturze.

 • Rzecznik pogotowia ratunkowego odpowiada na zarzuty Bohdana Gadomskiego

  ...zapewniam, że w przypadku powiadomienia prokuratury Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi udostępni wszelką dokumentację posiadaną w sprawie" - informuje rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji(...).  W swoim wpisie podkreślił jednak, że rozważa zgłoszenie sprawy do prokuratury. "Mimo że stan był poważny i trafiłem natychmiast na oddział 'R' ratujący życie, a stamtąd czym prędzej na stół...

 • Roman Polański stawił się w prokuraturze. "Areszt jest zbędny"

  Roman Polański pojawił się w krakowskiej prokuraturze w sprawie amerykańskiego wniosku. Po przesłuchaniu prokurator uznał, że areszt jest zbędny - dowiedział się dziennikarz RMF FM.

 • Nowe fakty w sprawie Durczoka! Prokuratura przerywa milczenie!

  Właśnie światło dzienne ujrzały nowe fakty w sprawie Kamila Durczoka (51 l.) i jego prawdopodobnie podrobionych weksli. Według doniesień jednego z tabloidów, Sąd Okręgowy w Warszawie nie uwzględnił wniosku prokuratury, który dotyczy zwolnienia banku z tajemnicy.

 • W środę posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Na środę wyznaczono w krakowskim sądzie okręgowym posiedzenie, na którym ma zostać zbadana dopuszczalność ekstradycji do USA Romana Polańskiego. Na posiedzenie wezwany został sam reżyser, którego sąd zamierza przesłuchać.

Wideo na temat: rzecznik prokuratury
 • Chciała pięknie wyglądać na ślubie! Zmarła po zabiegu odsysania tłuszczu!

  jej zdrowia znacznie się pogorszył. Nastąpiła utrata przytomności, a także trudności w oddychaniu" - poinformował Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy częstochowskiej prokuratury. Pacjentka trafiła na

 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

 • Figurantka, Sezon 1

  "Figurantka" to najnowszy serial komediowy telewizji HBO. Stworzona przez nominowanego do Oscara Armando Iannucciego produkcja to celna, a przede wszystkim zabawna satyra na współczesną politykę. Selina Meyer (Julia Louis-Dreyfus) jest rozwiedzioną samotną matką, byłym senatorem i kandydatką na stanowisko prezydenta, a obecnie wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Selina chce zmieniać świat na lepsze, ale - paradoksalnie - bycie jedną z najważniejszych osób w państwie czyni tę misję...