• Informacje na temat:

  rzecznik prokuratury

Artykuły na temat: rzecznik prokuratury
 • Czy Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję? Rzecznik komendy zabrała głos!

  ...prokuratury. #Rynkowski #Brodnica https://t.co/TFbXPWwCjE " additional="— Jakub Majczuk® (@jmajczuk)" date="16 listopada 2016" user="jmajczuk" /> *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Wpłynął wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do krakowskiej prokuratury dotarł wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA - poinformowała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

 • Grażyna Błęcka-Kolska czeka na decyzję prokuratury!

  Do wypadku, w którym zginęła córka aktorki, doszło 24 lipca na ulicy Sobieskiego we Wrocławiu. W tamtejszej prokuraturze wciąż toczy się w tej sprawie postępowanie. "Oczekujemy na opinię biegłych. Nie potrafię powiedzieć, kiedy ją otrzymamy" - mówi "Na Żywo" Monika Sawoniewska, rzecznik prasowa prokuratury okręgowej. Projektantka Teresa Kopias, która wraz z aktorką i jej córką jechała na...

 • Będzie ekstradycja Romana Polańskiego?

  Na 25 lutego krakowski sąd wyznaczył termin posiedzenia w sprawie ekstradycji Romana Polańskiego, której domagają się Stany Zjednoczone - poinformowała we wtorek PAP Grażyna Rokita z biura prasowego Sadu Okręgowego w Krakowie.

 • Czy na pewno chcesz o tym wiedzieć?

  Trwa protest przeciwko budowie drogi ekspresowej. Wójt przy pomocy policji i prokuratury próbuje rozbić obóz ekologów w rezerwacie. Kris zostaje ich rzecznikiem....

 • Roman Polański: Mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości

  - Mogę tylko powiedzieć, że poddałem się procedurze ekstradycyjnej i że mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości - oświadczył w czwartek dziennikarzom w Krakowie Roman Polański, który w środę wieczorem został przesłuchany w krakowskiej prokuraturze.

 • Czy na pewno chcesz o tym wiedzieć?

  Trwa protest przeciwko budowie drogi ekspresowej. Wójt przy pomocy policji i prokuratury próbuje rozbić obóz ekologów w rezerwacie. Kris zostaje ich rzecznikiem....

 • Roman Polański stawił się w prokuraturze. "Areszt jest zbędny"

  Roman Polański pojawił się w krakowskiej prokuraturze w sprawie amerykańskiego wniosku. Po przesłuchaniu prokurator uznał, że areszt jest zbędny - dowiedział się dziennikarz RMF FM.

 • Robert Leszczyński nie żyje: Przyczyny jego śmierci wciąż nieznane!

  ...zwłok nie wykazała, aby do zgonu doszło na skutek urazu mechanicznego" - oznajmił Przemysław Nowak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Śledczy czekają jeszcze na wyniki badań...

 • W środę posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Na środę wyznaczono w krakowskim sądzie okręgowym posiedzenie, na którym ma zostać zbadana dopuszczalność ekstradycji do USA Romana Polańskiego. Na posiedzenie wezwany został sam reżyser, którego sąd zamierza przesłuchać.

Wideo na temat: rzecznik prokuratury