• Informacje na temat:

  rzecznik prokuratury

Artykuły na temat: rzecznik prokuratury
 • Czy Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję? Rzecznik komendy zabrała głos!

  ...prokuratury. #Rynkowski #Brodnica https://t.co/TFbXPWwCjE " additional="— Jakub Majczuk® (@jmajczuk)" date="16 listopada 2016" user="jmajczuk" /> *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Wpłynął wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do krakowskiej prokuratury dotarł wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA - poinformowała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

 • Jarosław Kozidrak nie żyje. Tajemnicą jego śmierci zajęła się prokuratura

  ...śmierci. Decyzją Prokuratury ciało zostało przekazane do oględzin medykowi sądowemu. W środę o 9 rano rozpocznie się sekcja zwłok" - powiedziała tabloidowi Agnieszka Kępka, rzecznik prasowy Prokuratury...

 • Będzie ekstradycja Romana Polańskiego?

  Na 25 lutego krakowski sąd wyznaczył termin posiedzenia w sprawie ekstradycji Romana Polańskiego, której domagają się Stany Zjednoczone - poinformowała we wtorek PAP Grażyna Rokita z biura prasowego Sadu Okręgowego w Krakowie.

 • Grażyna Błęcka-Kolska czeka na decyzję prokuratury!

  Do wypadku, w którym zginęła córka aktorki, doszło 24 lipca na ulicy Sobieskiego we Wrocławiu. W tamtejszej prokuraturze wciąż toczy się w tej sprawie postępowanie. "Oczekujemy na opinię biegłych. Nie potrafię powiedzieć, kiedy ją otrzymamy" - mówi "Na Żywo" Monika Sawoniewska, rzecznik prasowa prokuratury okręgowej. Projektantka Teresa Kopias, która wraz z aktorką i jej córką jechała na...

 • Roman Polański: Mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości

  - Mogę tylko powiedzieć, że poddałem się procedurze ekstradycyjnej i że mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości - oświadczył w czwartek dziennikarzom w Krakowie Roman Polański, który w środę wieczorem został przesłuchany w krakowskiej prokuraturze.

 • Jest akt oskarżenia przeciwko Monice G.

  ..."W poniedziałek prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie Moniki G." - informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś.

 • Roman Polański stawił się w prokuraturze. "Areszt jest zbędny"

  Roman Polański pojawił się w krakowskiej prokuraturze w sprawie amerykańskiego wniosku. Po przesłuchaniu prokurator uznał, że areszt jest zbędny - dowiedział się dziennikarz RMF FM.

 • Syn Leszka Millera nie żyje! "Wstępne ustalenia wskazują na śmierć samobójczą"

  ...samobójczą" - poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Ciało mężczyzny zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie będzie przeprowadzona sekcja zwłok. Zostanie(...) Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.  Ciało syna byłego premiera Leszka Millera zostało skierowane na sekcję zwłok. "Ciało zostało znalezione wczoraj w godzinach przedpołudniowych...

 • W środę posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Na środę wyznaczono w krakowskim sądzie okręgowym posiedzenie, na którym ma zostać zbadana dopuszczalność ekstradycji do USA Romana Polańskiego. Na posiedzenie wezwany został sam reżyser, którego sąd zamierza przesłuchać.

Wideo na temat: rzecznik prokuratury
 • Chciała pięknie wyglądać na ślubie! Zmarła po zabiegu odsysania tłuszczu!

  jej zdrowia znacznie się pogorszył. Nastąpiła utrata przytomności, a także trudności w oddychaniu" - poinformował Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy częstochowskiej prokuratury. Pacjentka trafiła na

 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

 • Figurantka, Sezon 1

  "Figurantka" to najnowszy serial komediowy telewizji HBO. Stworzona przez nominowanego do Oscara Armando Iannucciego produkcja to celna, a przede wszystkim zabawna satyra na współczesną politykę. Selina Meyer (Julia Louis-Dreyfus) jest rozwiedzioną samotną matką, byłym senatorem i kandydatką na stanowisko prezydenta, a obecnie wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Selina chce zmieniać świat na lepsze, ale - paradoksalnie - bycie jedną z najważniejszych osób w państwie czyni tę misję...