• Informacje na temat:

  sacha baron cohen i jego żona

Artykuły na temat: sacha baron cohen i jego żona
 • Sacha Baron Cohen został po raz trzeci ojcem!

  Sacha Baron Cohen (43 l.) i jego żona Isla Fisher (39 l.) powitali na świecie trzecie dziecko!

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...wywrócone do góry nogami, kiedy jego żona ginie w wypadku samochodowym. Pierwszy sezon ma składać się z dziesięciu odcinków. Za sterami serialu staną twórcy "Faudy" - Lior Raz oraz Avi Issacharoff(...) oskarżona o mordestwo. W trakcie procesu, oprócz faktów na temat tragicznego dnia, na jaw wychodzą także informacje o jej związku z Sebastianem Fagermanem i jego dysfunkcyjnej rodzinie. W serialu...

 • Ali G atakuje!

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów 2002 roku pojawia się na kasetach VHS i płytach DVD. "Ali G Indahouse" to film, który łamie tabu, promuje indywidualizm i wolność słowa, a także parodiuje system polityczno-społeczny Wielkiej Brytanii.

 • Jak oni się kochają...

  Najbliższy tydzień na dużym ekranie upłynie pod znakiem miłości. Takie tytuły, jak: "Big Love", "Odrobina nieba" czy "I że cię nie opuszczę" dowodzą, że dystrybutorzy także pamiętają o walentynkach. A dla osób zakochanych, ale w... kinie, wspaniałym prezentem będą z pewnością premiery tegorocznych oscarowych faworytów, filmów "Hugo i jego wynalazek" oraz "Artysta".

 • Na co iść do kina?

  W ten weekend w kinie będzie wszystko. Komedia romantyczna i już sławna komedia dla widzów, których trudno zniesmaczyć, thrillery dla miłośników klasyki kina i tych preferujących najbardziej nowatorskie filmy o psychopatach "z pomysłem". A ponadto nastrojowy dramat psychologiczny.