• Informacje na temat:

  sacha baron cohen partnerka

Artykuły na temat: sacha baron cohen partnerka
 • Smakowity kąsek Borata

  Bob Geldof ma córeczkę Peaches, Ricky Martin małą Apple... Do grona rodziców lubiących spożywcze imiona dołączył Sacha Baron Cohen , czyli filmowy Borat. Jego córeczka to... Oliwka (Olive).

 • Dziewczyna Borata to zakupoholiczka

  Isla Fisher - prywatnie życiowa partnerka Borata, czyli Sachy Barona Cohena i matka ich córeczki Olive, jest zakupoholiczką. Nie umie się pozbyć kart kredytowych i każdy gorszy nastrój poprawia sobie wydawaniem pieniędzy. To błędny krąg i nawet najbliżsi nie potrafią jej pomóc. Co na to jej mężczyzna? Jest niewątpliwie bardzo zadowolony.

 • MTV nominuje "300"

  Film "300" , jeden z największych przebojów kinowych ostatnich miesięcy, otrzymał w tym roku najwięcej nominacji do MTV Movie Awards. Produkcja ma szanse na nagrody aż w pięciu kategoriach.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.