• Informacje na temat:

  sachy barona cohena

Artykuły na temat: sachy barona cohena
 • "Who is America": Sacha Baron Cohen wraca na ekrany

  Aktor i komik, Sacha Baron Cohen, znany z takich produkcji jak "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej", "Alicja po drugiej stronie lustra", "Les Miserables: Nędznicy" czy "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street", wraca na telewizyjną antenę po ponad dziesięciu latach nieobecności.

 • "Brüno" - najlepszą komedią roku?

  "Brüno", kontrowersyjny film Sachy Barona Cohena, zdobył najwięcej nominacji do British Comedy Awards.

 • Sacha Baron Cohen został po raz trzeci ojcem!

  Sacha Baron Cohen (43 l.) i jego żona Isla Fisher (39 l.) powitali na świecie trzecie dziecko!

 • Królowa Anglii z "Brüno"?

  Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zażądali prywatnego pokazu kontrowersyjnego filmu Sachy Barona Cohena "Brüno".

 • Sacha Baron Cohen chciał obrazić Camerona

  Sachy Barona Cohena potwierdził, że występ komika został wycięty z programu imprezy. "Nie znoszę tego terminu, bo jest on często nadużywany, ale chodziło o różnice kreatywne . Obie strony uznały, że skoro nie mogą dojść do porozumienia w tej kwestii, Sacha równie dobrze może po prostu zostać w Londynie" - powiedział. Przypomnijmy sobie inny dowcip Sachy: na gali MTV Movie Awards wylądował swoim...

 • Cohen "wycięty" z Oscarów

  Mimo wcześniejszych zapowiedzi Sacha Baron Cohen nie będzie jednym z prezenterów podczas oscarowej gali. Akademia przestraszyła się, że komik mógłby obrazić reżysera filmu "Avatar" - Jamesa Camerona.

 • Sacha Baron Cohen jako Freddie Mercury

  Brytyjski komik Sacha Baron Cohen zagra legendarnego frontmana zespołu Queen - Freddiego Mercury'ego - w nowym filmie o zmarłym muzyku.

 • Gejowskie walki Bruna

  Czego można się spodziewać idąc na zawody wrestlingu, rozgrywane wewnątrz klatki? Krwi, potu i okrucieństwa? Nie, raczej całujących się i turlających w objęciach po ringu zawodników. I wygląda na to, że jest to znów sprawka Sachy Barona Cohena!

 • Nagi Sacha na okładce "GQ"

  Brytyjski komik Sacha Baron Cohen , a ściślej kreowana przez niego w filmie postać Bruno, rozebrał się do naga na potrzeby sesji zdjęciowej do lipcowego wydania magazynu "GQ".

 • "Brüno" nie dla Ukrainy

  "Brüno", najnowsza komedia Sachy Barona Cohena, nie trafi na ekrany ukraińskich kin. To już drugi, po "Boracie", film Cohena, którego nie zobaczą nasi wschodni sąsiedzi.

Zdjęcia na temat: sachy barona cohena
Wideo na temat: sachy barona cohena
 • Sacha Baron Cohen na premierze "Bruna"

  Słynny komik we wcieleniu austriackiego geja na londyńskiej premierze filmu "Bruno" 18 czerwca.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

 • Sacha wypina pupę

  Brytyjski komik, Sacha Baron Cohen (niegdyś Borat, obecnie występujący jako ekspert od mody Bruno), jest prawdziwym pupilkiem fotoreporterów. Na czerwonym dywanie podczas MTV Movie Awards w Los Angeles, wdzięczył się, wypinał, z dumą prezentował swoją centkowaną "kreację".

 • Dyktator

  Nawiązanie do głośnego filmu Dyktator Charliego Chaplina, tym razem w wykonaniu Sachy Barona Cohena ("Borat"). Jak mówi Cohen, jest to "niezwykła historia dyktatora, który heroicznie ryzykował własne życie po to, by demokracja nigdy nie zawitała do kraju, który z taką miłością terroryzował". U boku Cohena wystąpi Ben Kingsley oraz Anna Faris. Nominowany do Nagrody Akademii i Złotego Globu scenarzysta i aktor Sacha Baron Cohen, twórca takich niezapomnianych postaci filmowych jak Ali G, Borat...