• Informacje na temat:

  sade piosenkarka

Artykuły na temat: sade piosenkarka
 • Sade internautka

  Sade, słynna brytyjska wokalistka soul, dołączyła do grona wykonawców, którzy promują swą działalność artystyczną za pomocą Internetu. Piosenkarka, znana choćby z przeboju "Smooth Operator", z okazji promocji najnowszej płyty "Lovers Rock", wzięła udział w półgodzinnym czacie zorganizowanym przez firmę America On Line.

 • Sade: Odpoczynek od problemów

  Sade, brytyjska wokalistka pop, której album "Lover's Rock" w listopadzie trafił na sklepowe półki, przyznała, że jej pięcioletnia przerwa w karierze spowodowana była osobistymi problemami i rozpadem jej małżeństwa.

 • Sade, brytyjska wokalistka pop, która po kilku latach przerwy powróciła pod koniec ub. roku z albumem "Lovers Rock", który odniósł spory sukces, zwłaszcza w USA, gdzie sprzedał się już w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Wokalistka jest bardzo zadowolona z tej płyty i uważa, że jest ona prawie doskonała, tak jak tego sobie życzyła.

 • Sade świeci pełnym blaskiem: To właściwy moment

  "Uwielbiam życie na scenie - może niekoniecznie w ciągłym blasku fleszy, ale z publicznością, która przychodzi specjalnie po to, żeby zobaczyć jak będzie" - mówi serwisowi RMFOn.pl Sade Adu, która z zespołem Sade w ubiegły piątek (11 listopada) wystąpiła w Łodzi.

 • Order Imperium Brytyjskiego dla Sade

  Sade mijający rok na pewno może zaliczyć do udanych. Urodzona w Nigerii wokalistka, po kilku latach przerwy, pod koniec 2000 roku wróciła w wielkim stylu z albumem "Lover's Rock". Płyta w samych tylko Stanach Zjednoczonych do tej pory znalazła ponad 3 miliony nabywców, a w 12 ostatnich miesiącach na konto bankowe piosenkarki wpłynęło w sumie 5.6 miliona dolarów. Doceniła to angielska królowa

 • 2010: Przeboje z klasą

  Najciekawsze utwory 2010 roku pokazały, że przebój nie musi być banalny, że hip hop wchodzi w nową fazę rozwoju (eklektyczny Kanye West, popowy Eminem) i że alternatywa może fascynować nie tylko wtajemniczonych / zaawansowanych słuchaczy.

 • " Córka nie lubiła, gdy jej śpiewałam"

  Aż osiem lat fani Helen Folasade Adu musieli czekać na jej nowy album. Po wydaniu w 1992 r. płyty "Love Deluxe”, wokalistka – znana powszechnie jako Sade – zniknęła. Miała kłopoty osobiste, rozstała(...) 11 nagrań na tej płycie. Z Sade o byciu matką, o córce, inspiracjach, Fun Lovin’ Criminals i nowej płycie, rozmawiał Adam Czerwiński (RMF FM).

Wideo na temat: sade piosenkarka
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Rock of Ages

  Adam Shankman, autor przebojowej muzycznej komedii "Lakier do włosów" przedstawia musical, którego długo nie zapomnicie. Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Paul Giamatti i Alec Baldwin spotkali się na planie "Rock of Ages" - wyjątkowej muzycznej produkcji lustrowanej największymi rockowymi przebojami wszech czasów. Rok 1987. Sherrie Christian (Julianne Hough) marzy o tym, żeby zostać sławną piosenkarką. Chcąc zrealizować swoje marzenie wyrusza do Los Angeles, miasta, gdzie - teoretycznie -...