• Informacje na temat:

  sadie frost aktorka

Artykuły na temat: sadie frost aktorka
 • Jude Law zostanie zdemaskowany?

  Brytyjska aktorka i projektantka Sadie Frost napisze autobiografię, w której jak zapowiada, "zdradzi wszystko" na temat jej małżeństwa z aktorem Judem Law oraz pierwszym mężem - muzykiem Garym Kempem.

 • Szuka pocieszenia u byłej żony

  Jude Law spędza ostatnio coraz więcej czasu w towarzystwie byłej żony, Sadie Frost. Aktor najwyraźniej szuka u niej pocieszenia po kolejnym rozstaniu z Sienną Miller.

 • Jude Law pociesza się... byłą żoną

  Jude Law spędza ostatnio coraz więcej czasu w towarzystwie byłej żony, Sadie Frost . Aktor najwyraźniej szuka u niej pocieszenia po kolejnym rozstaniu z gwiazdą Sienną Miller .

 • Była żona zdemaskuje Jude'a Law

  Brytyjska aktorka i projektantka Sadie Frost, napisze autobiografię, w której jak zapowiada, "zdradzi wszystko" na temat jej małżeństwa z aktorem Judem Law oraz pierwszym mężem - muzykiem Garym Kempem.

 • Sienna Miller cierpi

  Aktorka Sienna Miller podobno nadal cierpi po rozstaniu z Judem Law w 2005 roku, ze względu na to, że koniec ich związku stał się sprawą publiczną.

 • Niewierny Jude Law

  Sienna Miller (23 l., "Alfie" ) dostała niecodzienną propozycję. Po tym jak jej narzeczony Jude Law (32 l., "Alfie" , "Bliżej" ) przyznał się do zdrady z opiekunką do dziecka, Miller otrzymała wsparcie od byłej żony gwiazdora - aktorki Sadie Frost (38 l., "Wzgórze nadziei" ).

 • Jude Law jest dumny z córki! Iris Law wyrosła na piękną nastolatkę!

  Patrząc na zdjęcie małej Iris, która siedzi w wózku, trudno było się domyśleć, że wyrośnie na tak atrakcyjną nastolatkę. Czytaj dalej na następnej stronie Iris jest owocem miłości Jude'a Law oraz Sadie Frost (50 l.), angielskiej aktorki i projektantki mody. Czytaj dalej na następnej stronie Ostatnio 15-latka pozazdrościła chyba swojemu starszemu bratu kariery w modelingu i sama...

 • Law i Miller znowu razem?

  Plotki o tym, że Jude Law i Sienna Miller są znowu razem, wydają się potwierdzać. Aktorkę sfotografowano ostatnio, kiedy wychodziła z nowojorskiego apartamentu brytyjskiego gwiazdora.

 • Jude Law i Sienna Miller znowu razem?

  .... Teraz nie spieszą się z niczym, ale z pewnością postanowili do siebie wrócić" - czytamy w "Daily Mail". 36-letni gwiazdor ma trójkę dzieci z małżeństwa z brytyjską aktorką Sadie Frost. Niedawno przyszło...

 • Fantastyczni Law i Paltrow

  Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ) i Gwyneth Paltrow ( "Płytki facet" , "Opętanie" ) zagrają główne role w wysokobużetowym dreszczowcu science-fiction, "The World of Tomorrow". Nad scenariuszem opowieści pracował debiutant Kerry Conran, który zasiądzie także na fotelu reżysera historii. Prace na planie mają rozpocząć się pod koniec lutego przyszłego roku w Londynie.

Wideo na temat: sadie frost aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....