• Informacje na temat:

  sadie frost zdjęcia

Artykuły na temat: sadie frost zdjęcia
 • Jude Law jest dumny z córki! Iris Law wyrosła na piękną nastolatkę!

  ...oraz Sadie Frost (50 l.), angielskiej aktorki i projektantki mody. Czytaj dalej na następnej stronie Ostatnio 15-latka pozazdrościła chyba swojemu starszemu bratu kariery w modelingu i sama postanowiła zaistnieć w tej branży. Iris wzięła bowiem udział w kampanii jednej z marek odzieżowych. Czytaj dalej na następnej stronie Patrząc na jej współczesne zdjęcia trudno uwierzyć, że to ta...

 • Ethan Hawke w czarnej komedii

  Ethan Hawke ( "Cedry pod śniegiem" , "Hamlet" ) zagra w czarnej komedii zatytułowanej "Headrush", opowiadającej o pechowych kochankach. Aktorowi partnerować będzie Sadie Frost ("Dracula", "Rancid Aluminium").

 • Jude Law i The Beatles

  Jude Law, najbardziej znany z roli w dramacie "Utalentowany pan Ripley", zdradził, że pracuje nad projektem filmu o Brianie Epsteinie - menadżerze zespołu The Beatles - i marzy o zagraniu tytułowej postaci. Obecnie jednak młody aktor gra w obrazie science fiction "A.I." w reżyserii Stevena Spielberga, a w przyszłym roku wystąpi w "Enemy at the Gates" Jeana Jacquesa Annauda ("Siedem lat w Tybecie").

Wideo na temat: sadie frost zdjęcia
 • Safe House

  W thrillerze "Safe House" zdobywca Oskara DENZEL WASHINGTON ("American Gangster") wciela się w jednego z najniebezpieczniejszych wrogów CIA, byłego oficera operacyjnego Tobina Frosta, który niespodziewanie pojawia się w jednym z miast Afryki Południowej i stawia na nogi cały wywiad. Przejęty przez agentów zostaje odesłany do kryjówki prowadzonej przez Matta Westona - w tej roli RYAN REYNOLDS ("Green Lantern"). Kiedy miejsce zostaje zaatakowana przez brutalnych najemników, żółtodziób zmuszony...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.