• Informacje na temat:

  sadowska dzień kobiet

Artykuły na temat: sadowska dzień kobiet
 • Sadowska przyznaje: To ja zarabiam na dom!

  Maria Sadowska (40 l.) to wielka szczęściara. Ukochany nie ma nic przeciwko, by to ona robiła karierę w ich związku...

 • Przemysław Sadowski: Seksowny drwal

  Przemysław Sadowski opowiada o tym, czy lubi podobać się kobietom, dlaczego nie zrobił kariery w Hollywood, co go łączy z Columbo i jak doszło do wypadku, w którym złamał rękę.

 • Marysia Sadowska została mamą

  O radosnej nowinie poinformował na swoich łamach "Fakt". Według informacji tabloidu, dziewczynka jest zdrowa, a jej mama marzy, by szybko wrócić do pracy i skupić się na swoich kolejnych zawodowych projektach. Na razie priorytetem jest dla niej dokończenie swojego filmowego debiutu, fabuły pt. "Dzień Kobiet", który na ekranach polskich kin ma pojawić się wiosną. W rozmowie z "Faktem" Sadowska...

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  "Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

 • Sadowski: "Sport i seks!"

  .... Chciałabym w sobie zmienić… moją największą wadę, czyli słabą silną wolę. Mam słabość do… moich dzieci, pięknych kobiet i różnego rodzaju używek. Najbardziej denerwuje mnie… głupota. Kłamię, gdy(...)… głupoty. Przeznaczenie to… przeznaczenie i nie ma co z nim walczyć. Mój sposób na dobry humor… sport i seks. Nie potrafię zrozumieć… nienawiści i braku tolerancji. W kobietach nie lubię...

 • Kuba Czekaj debiutuje "Królewiczem Olch"

  Trwają prace nad pełnometrażowym debiutem fabularnym Kuby Czekaja, twórcy obsypanego nagrodami krótkiego metrażu "Ciemnego pokoju nie trzeba się bać". Część zdjęć do "Królewicza Olch", za które odpowiedzialny jest Adam Palenta, zrealizowano pod koniec października w Błędnych Skałach na Dolnym Śląsku. Kolejne, realizowane już w Warszawie, zaplanowane są na styczeń 2015 roku. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Barwy szczęścia

  Matylda, która próbowała rozdzielić Kajtka i Kazika, zostaje raniona nożem. Anna odwiedza kobietę w szpitalu. Tam zaczepia ją Sadowski, który zbiera informacje...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • "Barwy szczęścia": Łukasz i Alicja na tropie mafii...

  ...spotkało w Algierii dokładnie to samo co Nikę! Kobieta zgodzi się opowiedzieć przed kamerą historię swojej - jak stwierdzi - zamordowanej córki. Wprost powie, że podejrzewa, iż dziewczyna była zmuszana do...

 • "Dzień kobiet" na festiwalu w Niemczech

  Debiut fabularny znanej piosenkarki Marii Sadowskiej "Dzień kobiet" zakwalifikował się do konkursu głównego Festiwalu Filmowego w Cottbus. Impreza rozpocznie się 6 listopada.

Wideo na temat: sadowska dzień kobiet
 • Kwiatkowska o pracy na kasie

  Katarzyna Kwiatkowska (39 l.) w programie "Magiel towarzyski" opowiedziała o przygotowaniach do roli sprzedawczyni w filmie Marii Sadowskiej "Dzień kobiet". "Odbyłam praktyki na kasie. To nie jest takie hop-siup" - przyznała. "Ludzie myśleli, że to ściema z tymi pampersami, ale takie rzeczy się działy - dodała. (Źródło: TVN Style/x-news)

 • Kwiatkowska: Pampersy to prawda

  Katarzyna Kwiatkowska (39 l.) w programie "Magiel towarzyski" opowiedziała o przygotowaniach do roli sprzedawczyni w filmie Marii Sadowskiej "Dzień kobiet". "Odbyłam praktyki na kasie. To nie jest takie hop-siup" - przyznała. "Ludzie myśleli, że to ściema z tymi pampersami, ale takie rzeczy się działy - dodała. (Źródło: TVN Style/x-news)