• Informacje na temat:

  sadowska maria dziecko

Artykuły na temat: sadowska maria dziecko
 • Maria Sadowska wzięła ślub! Co za suknia!

  Marysia Sadowska (41 l.) po naprawdę długich latach zaręczyn z Adrianem Łabanowskim, w końcu stanęła wraz z nim na ślubnym kobiercu.

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • Maria Sadowska nie pozwoli córce wejść do show-biznesu! "To przeszkadza w dorosłym życiu"

  Maria Sadowska (39 l.) jest szczęśliwą mamą trzyletniej Lilki. Co więcej, córeczka odziedziczyła po niej talent muzyczny! Czy zatem podobnie jak mama wystąpi ona w jakimś muzycznym dziecięcym show? Wiele wskazuje na to, że… nie!

 • Maria Sadowska: Mam rozdarte serce

  "Gdy ktoś pyta mnie, kim jestem - reżyserką czy wokalistką - decyduję się... nie decydować. Jestem konsekwentnie niekonsekwentna. Wiem, że będę robić jedno i drugie. I nie wyobrażam sobie, żebym miała z czegoś zrezygnować" - deklaruje Maria Sadowska.

 • Maria Sadowska dorobiła się na "The Voice...". W końcu przeprowadzka!

  Maria Sadowska (37 l.) po latach mieszkania w ciasnej kawalerce w końcu przeprowadza się do apartamentu. Jurorka "The Voice of Poland" przyznaje jednak, że choć starała się o kredyt, bank nie chciał jej go udzielić.

 • Maria Sadowska: "The Voice of Poland" to wielkie nerwy

  Piosenkarka i reżyserka Maria Sadowska rozpoczęła właśnie pracę na planie programu "The Voice of Poland". Artystka opowiada o nagraniach, nowej płycie i swoich filmach.

 • Sadowska w zaawansowanej ciąży

  Maria Sadowska i jej partner Adrian oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Wokalistka termin porodu wyznaczony ma na koniec grudnia. Oto zdjęcia ze studia "Pytania na śniadanie".

 • Sadowska: "Muza nie jest mną"

  Maria Sadowska, znana głównie ze swoich muzycznych dokonań, zadebiutowała na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni jako reżyserka. Jej film "Non stop kolor" to jedna z trzech półgodzinnych fabuł, zamkniętych w cyklu "Demakijaż".

 • Jest w ciąży, wychodzi za mąż

  Maria Sadowska (35 l.) nigdy nie przypuszczała, że dziecko zmieni nie tylko jej życie, ale także światopogląd.

 • "The Voice Of Poland": "Pozycja" Marii Sadowskiej

  Jak wszyscy dobrze wiemy, w telewizyjnych konkursach talentów liczy się nie tylko talent.

Wideo na temat: sadowska maria dziecko
 • "Barwy szczęścia": Zwiastun 1494. odcinka

  Kasia stara się zdobyć zgodę na nocną działalność fitness klubu, a Jaworski robi wszystko, by jej to utrudnić. Oskarża Górkę, że wykorzystuje swoją funkcję przewodniczącej wspólnoty do prywatnych celów. Markowi z małą pomocą Sadowskiego udaje się wywalczyć gigantyczne odszkodowanie dla dzieci Marii - w wysokości miliona złotych. Po zakończeniu sprawy prawniczka Sylwia wyznaje Złotemu, że go podziwia i mimo iż stała po przeciwnej stronie, to po cichu liczyła na jego wygraną. Dyrektor klubu...

 • Sils Maria

  Bohaterką filmu jest Maria Enders (Juliette Binoche), która mając 18 lat, brawurowo przebiła się do pierwszej ligi aktorskiej występem w sztuce "MalojaSnake", w której zagrała Sigrid, doprowadzającą Helenę do samobójstwa. 20 lat później Maria zostaje poproszona o wręczenie nagrody autorce sztuki, żyjącej na dobrowolnym wygnaniu w Sils Maria. Na kilka godzin przed ceremonią dramatopisarka umiera, a życie Marii Enders zacznie się komplikować. Modna reżyserka prosi ją o ponowne zagranie w...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...