• Informacje na temat:

  sadowska maz

Artykuły na temat: sadowska maz
 • Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski: Mają coraz więcej powodów do radości!

  Agnieszka Warchulska (47 l.) i Przemysław Sadowski (44 l.) przetrzymali najgorsze. Teraz może być już tylko lepiej...

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • Maria Sadowska już kłóci się z mężem! Dopiero co się pobrali!

  Maria Sadowska (41 l.) i Adrian Łabanowski w połowie sierpnia po wielu latach nieformalnego związku postanowili w końcu stanąć na ślubnym kobiercu. Niedługo jednak trzeba było czekać na pierwszą małżeńską kłótnię.

 • Agnieszka Warchulska: Nie dajmy się zwariować

  Przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, a na salony chodzi tylko, gdy musi. Wolny czas najchętniej spędza z mężem i dwoma synami. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać przebojowej doktor Lis.

 • Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż w radosnym oczekiwaniu! Udało się!

  Aleksandra Kwaśniewska (34 l.) i Kuba Badach (39 l.) są małżeństwem od ponad trzech lat. Prezydentówna z dumą śledzi muzyczną karierę męża. Teraz zarówno ona jak i on są w radosnym oczekiwaniu - wkrótce Kuba wystąpi na scenie jednego z popularnych programów! Udało mu się zdobyć uznanie producentów!

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • "Barwy szczęścia": Jej mąż ma dziecko z inną kobietą

  Mieszka pani w Gdańsku. Czy teraz, dzięki serialowi "Barwy szczęścia", częściej odwiedza pani Warszawę? - Rzeczywiście, odkąd dołączyłam do obsady "Barw szczęścia", częściej zaglądam do stolicy. Choć i wcześniej, jako ambasadorka i prezenterka stacji Romance TV, bywałam i bywam tu dość regularnie. Pani serialowa bohaterka, Dominika Sadowska, wydaje się być interesującą postacią. - Bardzo...

 • Razem nie tylko w życiu

  Przemysław Sadowski jest czuły i troskliwy, choć wydaje się zawadiaką. Agnieszka Warchulska to silna i niezależna kobieta. Tworzą zgraną parę.

 • "Barwy szczęścia": Prawda wyszła na jaw

  ...w porządku?!(...) Przyznaj się, kryłeś ich romans! Pewnie było ci to na rękę, co? Bawiłeś się tam tak samo dobrze jak on, prawda?! Sadowska - pełna żalu do męża - postanowi w końcu zamieszkać...

 • Marek Bukowski zagra u żony

  Aktorka, scenarzystka i producentka Ewa Bukowska spróbuje swoich sił w roli reżyserki. W lipcu rozpoczną się zdjęcia do jej debiutu fabularnego zatytułowanego "Powrót". Główne role zagrają w nim mąż artystki Marek Bukowski oraz Krzysztof Stroiński.

Zdjęcia na temat: sadowska maz
Wideo na temat: sadowska maz
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1501.

  Marta martwi się o Ewę, bo Piotr powiedział córce, że nie jest ona jej biologiczną mamą. Stara się z nią na ten temat porozmawiać. Walawska jest rozżalona, że były mąż zrobił to za jej plecami. Dochodzi do ostrej wymiany zdań między Martą i Piotrem. Łukasz pokazuje Kasi przedwstępną umowę kupna mieszkania od Agnieszki. Zakochani świętują zakończenie problemów mieszkaniowych, spędzając leniwe popołudnie w ogrodzie. Ich sielankę przerywa Stella, która dzwoni do Sadowskiego, błagając o pilne...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Zwiastun 1351. odcinka "Barw szczęścia"

  Daniel przekazuje Basi zdjęcie z Adamem, które przy łóżku Sary znalazła pielęgniarka. Ma za złe Grzelakowej, że je przyniosła i że po raz kolejny daje mu do zrozumienia, że nie jest tu mile widziany. Basia zaczyna podejrzewać, że zdjęcie zostawił sam Adam... Michał odwołuje wyjazd Kostka do Francji, bo stracił zlecenie. Po tym jak Ludmiła zabrała z konta wszystkie oszczędności Jeleń nie ma pieniędzy. Idzie do Polgresu, by zapytać o pracę. Niespodziewanie spotyka żonę, która teraz tu...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.