• Informacje na temat:

  sadowski

Artykuły na temat: sadowski
 • "Barwy szczęścia": Sadowski odnajdzie Kaśkę

  ..., będzie musiał stawić czoła rosłemu ochroniarzowi. - To jest mój narzeczony! - krzyknie Górka, widząc, że Sadowskiemu grozi niebezpieczeństwo, bo mężczyzna, który jej pilnuje, gotowy jest użyć siły, by(...) i doda, że chciałaby, aby wreszcie skończył się ten koszmar, który zafundował im Berg (Cezary Żak). - Jeszcze trochę i będziecie bezpieczni - zapewni ją Sadowski.

 • Sportowe pasje Przemysława Sadowskiego

  Nurkowanie, bilard, tenis, bieganie. Przemysław Sadowski, aktor kreujący jedną z głównych ról w serialu "Na krawędzi 2", uwielbia sport i ciągle próbuje swoich sił w jakiejś nowej dyscyplinie.

 • "Barwy szczęścia": Sadowski i Umińska zostaną... przyjaciółmi?

  W 1768. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w piątek 22 grudnia o godzinie  20.05) Sadowski zjawi się przed blokiem Umińskiej. Na jego widok Alicja, która właśnie wyjdzie na poranny jogging(...)... - zacznie Sadowski. - Nie rozumiem, dlaczego to wszystko robisz? Domagasz się pół miliona odszkodowania... Ja ledwo przędę, nie jestem milionerem! Jeszcze niedawno myślałem, że wojna między nami jest...

 • Przemysław Sadowski: Seksowny drwal

  Przemysław Sadowski opowiada o tym, czy lubi podobać się kobietom, dlaczego nie zrobił kariery w Hollywood, co go łączy z Columbo i jak doszło do wypadku, w którym złamał rękę.

 • "Barwy szczęścia": Alicja zastawi sidła na Sadowskiego!

  ...dobrze bawić w czasie jej nieobecności. Oferta pomocy W pracy Sadowski poinformuje Umińską , że chciałby wyjść wcześniej, bo musi odebrać syna z przedszkola. Szefowa zapyta go, dlaczego to on - a nie(...) Kasi, to może przyda ci się moja pomoc - stwierdzi, widząc zdziwienie na twarzy Sadowskiego. Ten, siląc się na uprzejmość, zapewni ją, że świetnie sobie daje radę sam. - Dziękuję za troskę, ale...

 • Beata Sadowska: Marzenia na miarę czasów

  "Prezenty były skrojone na miarę czasów" - wspomina minione święta Beata Sadowska. Znana dziennikarka wyznaje również, że bardzo długo wierzyła w św. Mikołaja.

 • Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski po raz pierwszy od roku razem na salonach!

  Agnieszka Warchulska (45 l.) i Przemysław Sadowski (43 l.) znów pokazują się razem.

 • Kamilla Baar: Konflikty warto rozwiązywać w łóżku

  Kamilla Baar zdradziła swoją receptę na udany związek. "Napięcia, konflikty warto rozwiązywać... w łóżku" - oświadczyła gwiazda serialu "Na krawędzi".

 • "Niania w wielkim mieście": Przemysław Sadowski zdradza, jakim jest ojcem

  Przemysław Sadowski gra jedną z głównych ról w nowym serialu "Niania w wielkim mieście". Aktor wciela się w rolę Jacka, świetnego psychologa dziecięcego. W życiu prywatnym Przemysław Sadowski jest mężem aktorki, Agnieszki Warchulskiej. W serialu bohater aktora nie ma dzieci, a prywatnie ma trójkę - z Agnieszką Warchulską mają dwóch synów Jana i Franciszka. Sadowski ma jeszcze córkę Małgosię...

 • Koniec "Na krawędzi", będzie książka

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi", jednak doceniając walory artystyczne produkcji, stacja zdecydowała o zgłoszeniu produkcji na międzynarodowe festiwale, mając nadzieję, że dzięki temu serial rozpocznie swoje drugie życie. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej.

Zdjęcia na temat: sadowski
 • Sadowska
 • Siwy Przemysław Sadowski: Wciąż sexy?
 • Siwy Przemysław Sadowski: Wciąż sexy?
Wideo na temat: sadowski
 • "Barwy szczęścia": Przeprosiny Sadowskiego

  Pod wpływem rozmowy z Martą Łukasz zbiera się na odwagę i jedzie do Kasi, by spokojnie z nią porozmawiać. Czy zwykłe przeprosiny wystarczą, by między nimi było tak dobrze jak kiedyś?

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Beata Sadowska otwiera wegańską knajpkę. Gdzie?

  Beata Sadowska zdradziła swoje plany na najbliższy czas. - Otwieram wegańską knajpę w Gdańsku. Bez cukru, mleka i glutenu - zapowiedziała. (Agencja TVN/x-news)

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....