• Informacje na temat:

  saga filmów

Artykuły na temat: saga filmów
 • Rozdano SAG Awards!

  W nocy z 30 na 31 stycznia po raz 22. przyznano statuetki Amerykańskiej Gildii Aktorów Ekranowych. Sprawdź, kto został laureatem!

 • Wokalista Johan Hegg w filmie "Saga Wikingów"

  Skandynawscy "metalowcy" podbijają świat... filmu! Po norweskim zespole Wardruna, mającym wkład w powstanie serialu "Wikingowie", przyszedł czas na szwedzki Amon Amarth. Johan Hegg, wokalista uwielbianej przez miliony miłośników ciężkiego grania grupy, dołączył do obsady "Sagi Wikingów". Epicka opowieść o czasach, gdy nieustraszeni wojownicy w drakkarach siali postrach w Europie trafi na ekrany 1 maja.

 • "Tytani": Saga rodzinna pełna intryg

  ..."Tytani" to nowoczesna saga rodzinna o potężnym imperium klanu Williamsów. Odtwórcami głównych ról są: Casper Van Dien z filmu „Jeździec bez głowy”, John Barrowman występujący w thrillerze „Wróg numer jeden” i Yasmine Bleeth ze „Słonecznego patrolu”. Serial śledzi korporacyjne intrygi, rywalizację rodzeństwa, zazdrość, namiętne trójkąty i rodzinne konflikty podszyte zdradą.

 • "Saga Wikingów" w kinach od 1 maja

  1 maja na ekrany kin trafi "Saga Wikingów" - zrealizowana z rozmachem, epicka opowieść o czasach, gdy miarą człowieka była odwaga, a bieg historii wyznaczały miecz i topór.

 • Netflix nakręci serial na podstawie sagi o Wiedźminie!

  Facebooku. Według wstępnych informacji Andrzej Sapkowski ma być konsultantem kreatywnym produkcji. Saga o wiedźminie to cykl ośmiu książek przedstawiających historię "wiedźminów" - legendarnych łowców, którzy...

 • Festiwal filmów kultowych w Katowicach

  Ok. 40 filmów - od kasowych klasyków po filmy niszowe - będzie można obejrzeć podczas rozpoczynającego się w piątek, 15 maja, w Katowicach 18. Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe.

 • "Aż po sufit!": Saga rodziny Domirskich

  .... Zobaczymy, czy mi się to uda. Życzyłbym sobie, żeby po tej roli widzki mówiły: "Chciałabym mieć w domu takiego Domirskiego". - "Aż po sufit!" to współczesna saga rodzinna pełna tajemnic i nieoczekiwanych...

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  "Ptaki ciernistych krzewów" - saga o uczuciu księdza do młodej dziewczyny - była przed laty telewizyjnym hitem. Teraz możemy przypomnieć sobie losy bohaterów serialu.

 • "Klan": Miłosz nakręci film o malarzu bez rąk!

  Bezręki malarz, w roli którego zobaczymy Grzegorza Kowalczyka, zgodzi się zostać bohaterem filmu Miłosza (Konrad Darocha). Sprawdź, kto go do tego przekona!

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

Zdjęcia na temat: saga filmów
Dyskusje na temat: saga filmów
 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  Wiecznie tylko odgrzewane kotlety jak nie polskie byle co, to saga Shreka, albo Harrego Pottera i tak w koło wojtku! Żadnych nowych fajnych filmów!