• Informacje na temat:

  saga rodziny

Artykuły na temat: saga rodziny
 • "Aż po sufit!": Saga rodziny Domirskich

  ...sukcesami takich seriali jak m. in.: "Magda M.", "Teraz albo nigdy!" oraz "Lekarze". - Losy rodziny Raftersów na kilka lat stały się absolutnym numerem jeden w kraju kangurów, koali i eukaliptusów(...) zaczęłam się zastanawiać, skąd jego twórcy tak dobrze znają polskie rodziny? Ba, skąd oni tak dużo wiedzą o mnie? Po przemyśleniu sprawy zrozumiałam, że widzowie mogą odnieść podobne wrażenie. Bo takie...

 • "Bonnie i Clyde": Nowy serial stacji Lifetime

  23 kwietnia na antenie stacji Lifetime zadebiutuje serial "Bonnie i Clyde". W nowej wersji opowieści o słynnych przestępcach zobaczymy gwiazdę "Rodziny Borgiów" - Holliday Grainger oraz Emile'a Hirscha.

 • Saga o Carlu

  Kultowy serial animowany, który w zabawny sposób ukazuje perypetie typowej współczesnej amerykańskiej rodziny. W odcinku: Homer, Moe i Lenny podróżują...

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • "Klan": Mija 20 lat od premiery sagi rodu Lubiczów

  ...20 lat temu - w czerwcu 1997 roku - telewizyjna Jedynka wyemitowała pierwszy z trzech pilotażowych odcinków sagi rodu Lubiczów, która zgłoszona została do konkursu na pierwszą polską telenowelę. Widzowie zdecydowali, że "Klan" powinien zagościć na antenie na dłużej... Nikt nie przypuszczał wtedy, że historia wielopokoleniowej warszawskiej rodziny stanie się największym hitem w historii TVP.

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • "Bodo": Antoni Królikowski jest już gotowy na założenie rodziny?

  Antoni Królikowski nie kryje, że odkąd związał się w Katarzyną Sawczuk, bardzo poważnie myśli o założeniu rodziny. - Z Kasią jest mi dobrze i mam wreszcie czas na rozwój zawodowy i stabilizację - powiedział ostatnio w telewizyjnym talk-show, dodając, że przy ukochanej osiągnął spokój, którego od dawna mu brakowało. Serialowy Kuba z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" jest przekonany, że Kasia...

 • Festiwal filmów kultowych w Katowicach

  Ok. 40 filmów - od kasowych klasyków po filmy niszowe - będzie można obejrzeć podczas rozpoczynającego się w piątek, 15 maja, w Katowicach 18. Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe.

 • "Klan": Sensacja! Milecka wejdzie do rodziny Lubiczów!

  Do tej pory Barbara (Aldona Orman) funkcjonowała w "Klanie" poza ścisłą rodziną Lubiczów. Teraz to się zmieni, bo Milecka pozna Pawła (Tomasz Stockinger). Czy femme fatale uwiedzie przystojnego wdowca?

 • "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" : Kolejny raz o symbolu rewolucji

  Ostatnia część trylogii "Igrzyska śmierci" pod tytułem "Kosogłos", której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowych książek autorstwa Suzanne Collins, została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich ma być jedynie przygotowaniem, preludium przed ostateczną rozgrywką pomiędzy rebeliantami a wierchuszką bezwzględnego prezydenta Snowa.

Zdjęcia na temat: saga rodziny
Wideo na temat: saga rodziny
 • Ostatni rozdział gwiezdnej sagi

  „It’s A Trap”, to trzeci, podobno ostatni, rozdział sagi „Gwiezdnych wojen” w wersji „Głowy rodziny”. Tym razem będzie to parodia "Powrotu Jedi". Zobaczmy zwiastun.

 • Saga Wikingów

  Wygnani z ojczyzny Wikingowie, pod wodzą nieustraszonego Asbjörna (Tom Hopper), wyruszają do Brytanii, by zrabowanym z klasztorów złotem wykupić swą wolność i powrót do kraju. Gdy ich podróż przerywa sztorm, który zatapia statek i wyrzuca rozbitków na szkockim wybrzeżu, jedyną szansą na przetrwanie za linią wroga staje się wyprawa do rządzonej przez Wikingów osady Danelaw. Po drodze ludzie Asbjörna napadają na zbrojny konwój, a w ich ręce wpada piękna Lady Inghean (Charlie Murphy), córka...

 • Saga "Zmierzch": Zaćmienie

  Trzecia część absolutnego MEGAHITU sagi "Zmierzch"! Plejada najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia w ekranizacji kolejnego tomu bestsellerowej sagi Stephenie Meyer. Najsłynniejsza historia miłości młodej dziewczyny i nieśmiertelnego wampira. Nieziemsko przystojny wampir - Edward (Robert Pattinson) zgadza się zamienić swoją ukochaną Bellę (Kristen Stewart) w wampira - pod warunkiem jednak, że wezmą ślub. Ten pomysł nie podoba się zazdrosnemu o dziewczynę Jacobowi (Taylor...

Dyskusje na temat: saga rodziny