• Informacje na temat:

  sakiewicz tomasz

Artykuły na temat: sakiewicz tomasz
 • To koniec Hanny Lis?

  ..., że nie ma ludzi niezastąpionych" - dodaje pracownik TVP. Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej", uważa natomiast, że Lis złamała podstawową zasadę dziennikarską - bezstronność(...)?" - zastanawia się Sakiewicz. "Jeżeli tak, to powinien mieć prawo do nieautoryzowanej wypowiedzi, z którą się nie zgadza. Natomiast jeśli pozostaje prezenterem i jego zadaniem jest odczytywanie podanych...

 • "Pod presją" zniknie z TVP

  Nadchodzą publicystyczne zmiany w ramówce telewizyjnej Jedynki. Z głównej anteny Telewizji Polskiej zniknie program Tomasza Sakiewicza, redaktora naczelnego Gazety Polskiej.

 • List w obronie dziennikarki TVP

  Kilkudziesięciu dziennikarzy i publicystów zaprotestowało przeciwko oskarżeniom wysuwanym przeciwko Joannie Lichockiej, która jest podejrzewana o możliwość ujawnienia pytań sztabowi PiS przed ostatnią debatą prezydencką.

 • Najbardziej wpływowi: Wojewódzki i politycy

  Tytułem najbardziej wpływowego Polaka tygodnik "Wprost" uhonorował Donalda Tuska. W gronie wyróżnionych znaleźli się również dziennikarze i właściciele mediów, m.in. Kuba Wojewódzki (zajął bardzo wysokie trzecie miejsce).

Dyskusje na temat: sakiewicz tomasz
 • Re: Role, o których woleliby zapomnieć

  Ci ludzie prezentują postawy faszystowskie. Kto i jak nachalnie promuje "dewiacje " jak to raczyłes napisać? Dla mnie dewiantami są twórcy Gazety Faszystowskiej,dla żartu,nazwanej polską. Tam wbrew temu co twierdzi niejaki Sakiewicz, nie promuje się tolerancji, podobno od wieków obecnej wśród Polaków. Jaka to tolerancja, gdy produkuje się śmieciowe nalepki? Twoim zdaniem, to tolerancja?