• Informacje na temat:

  salma hayek dzieci

Artykuły na temat: salma hayek dzieci
 • Salma Hayek myślała, że nie może mieć dzieci! "To było straszne!"

  Salma Hayek (48 l.) była przekonana, że nigdy nie zostanie mamą!

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Salma Hayek urodziła!

  ...41-letnia Salma Hayek i jej narzeczony, biznesmen François Pinault (45 l.) zostali rodzicami. Aktorka urodziła córeczkę w czwartek 20.września. Jak donosi portal People.com, Pinault był obecny przy porodzie.

 • Salma Hayek z brodą

  Salma Hayek występi w filmie "Cirque Du Freak" w reżyserii Paula Weitza ("American Pie"). Meksykańska aktorka zagra Madame Truskę - kobietę z brodą.

 • Salma Hayek najgorętsza

  Wyniki rankingu są zaskakujące: średnia wieku pań, które zajęły pierwszych 15 miejsc w rankingu, wynosi aż 36 lat! Ludzie najwyraźniej mają dość złotych dzieci Hollywood w stylu 21-letniej Lindsay Lohan. Tuż za Salmą Hayek uplasowała się Jessica Alba, która otrzymała 64 procent głosów, a dalej kolejno: Carmen Electra (64%), Shakira (63%), Halle Berry (59%) i Beyonce Knowles (59%). Angelina Jolie...

 • Salma Hayek uwielbia luksus

  Salma Hayek nie ma zamiaru ukrywać, że lubi luksusowy styl życia. Aktorka i żona francuskiego miliardera - Francois-Henri Pinault nie widzi sensu w posiadaniu przywilejów i nie korzystaniu z nich.

 • Salma Hayek: Łatwiej o Oscara niż dobrego męża

  ...46-letnia Salma Hayek, choć rzadko grywa dziś w filmach, czuje się spełniona zawodowo i prywatnie. Trzy lata temu wyszła za mąż i wiedzie szczęśliwe życie w Paryżu u boku francuskiego miliardera Francoisa- Henriego Pinaulta (50), z którym ma córkę Valentinę (5). Zdaniem aktorki w dzisiejszych czasach trudno jednak o właściwego partnera.

 • Szczepionka od Salmy Hayek

  Świeżo upieczona matka, aktorka Salma Hayek została ambasadorką programu, który ma zapewnić szczepionki na tężec kobietom i ich pociechom w Afryce i Azji.

 • Zdecydowały się na dziecko po czterdziestce! To rozsądne?

  .... Ojcem córki jest oczywiście jej mąż, Vincent Cassel. Salma Hayek (47 l.) też zdecydowała się na urodzenie dziecka dość późno. Wcześniej ważniejsza była jej kariera aktorka. W wieku 41 lat(...) najwspanialszy prezent... Ewa Pacuła (43 l.) jest mamą trójki dzieci. Pierwszą córkę, owoc miłości z Przemkiem Saletą, urodziła zaledwie w wieku 23 lat. Ostatnia córka Pola przyszła na świat w listopadzie...

 • Salmy Hayek wypadek na scenie

  Salma Hayek przyznała, że kiedy zaczynała swoją przygodę z aktorstwem, paraliżował ją strach związany z myślą o przebywaniu na scenie.

Zdjęcia na temat: salma hayek dzieci
Wideo na temat: salma hayek dzieci
 • Psychofanki chciały porwać córkę Salmy Hayek!

  Salma Hayek (48 l.) przeżyła chwile grozy. Dwie psychofanki aktorki chciały porwać jej córkę, Valentinę Palomę. Jak informują zagraniczne media, kobiety wysyłały aktorce maile z pogróżkami. W listach zapowiadały także uprowadzenie dziecka. „Wiemy, gdzie przebywa twoja córka i ile warte jest jej życie” - pisały kobiety. W obawie o bezpieczeństwo i życie córki, Hayek zgłosiła sprawę do sądu

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Jeszcze większe dzieci

  Kontynuacja "Dużych dzieci" z 2010 roku. W sequelu bohater grany przez Adama Sandlera przenosi się wraz z rodziną do miasteczka, w którym dorastał. Lenny (Adam Sandler) przeprowadza się do rodzinnego miasta i wkrótce odkrywa, że wśród starych i nowych dręczycieli, stukniętych kierowców autobusów, pijanych gliniarzy na nartach i intruzów na balach kostiumowych, znajdzie się też miejsce na codzienne szaleństwo.