• Informacje na temat:

  salma hayek producentka

Artykuły na temat: salma hayek producentka
 • Salma Hayek nie chce wesela

  Pochodząca z Meksyku aktorka Salma Hayek nie ma zamiaru organizować wystawnego wesela, ani w najbliższym czasie, ani w ogóle.

 • Salma Hayek: Wesela nie będzie

  Pochodząca z Meksyku aktorka Salma Hayek nie ma zamiaru organizować wystawnego wesela, ani w najbliższym czasie, ani w ogóle.

 • Kolejna telenowela Salmy Hayek

  Aktorka i producentka - Salma Hayek - zachęcona światowym sukcesem serialu komediowego "Brzydula Betty", postanowiła nakręcić amerykańską wersję innej latynoskiej telenoweli.

 • Salma Hayek zrobi serial o lekarzach

  Salma Hayek ( "Frida" ), która zaangażowała się już w jeden projekt jako telewizyjna producentka ("Ugly Betty"), postanowiła zrobić kolejny krok w kierunku telewizji. Tym razem aktorka zajmie się produkcją serialu opowiadającego o studentach szkoły medycznej.

 • Hollywoodzkie gwiazdy w Warszawie

  Salma Hayek i Antonio Banderas - hollywoodzkie gwiazdy, których kariery zaczęły się od udziału w latynoskich telenowelach - odwiedzili Warszawę. Przyjechali do Polski, by promować film "Kot w Butach", w którym zagrali... swoimi głosami.

 • Salma Hayek wraca do aktorstwa

  Meksykańska aktorka, Salma Hayek, powróci na wielki ekran w komedii "Happy Gilmore". U boku gwiazdy, która podczas dłuższej przerwy od filmu zajmowała się produkcją i występami w projektach telewizyjnych, wystąpi Adam Sandler.

 • "Niania": Tomasz Kot rusza na podbój świata!

  .... Angelina Jolie i Salma Hayek - ale i tym razem musiał obejść się smakiem. W końcu jednak Tomasz Kot doczekał się zaproszenia do udziału w międzynarodowej superprodukcji - wiadomo już z całą pewnością(...) filmie - powiedział. Producentka filmu "Nicola", Daria Jovivic, wyznała z kolei, że po raz pierwszy w swej karierze spotkała aktora, który w stu procentach pokrywa się z jej wyobrażeniami...

 • Kolejna telenowela Salmy Hayek

  Aktorka i producentka - Salma Hayek - zachęcona światowym sukcesem serialu komediowego "Brzydula Betty", postanowiła nakręcić amerykańską wersję innej latynoskiej telenoweli.

 • Wypięknieje

  Już w najbliższy poniedziałek, 3 września widzowie Dwójki będą mogli zobaczyć nowy serial komediowy "Brzydula Betty". Serial, którego producentką jest Salma Hayek, zdobył ogromną popularność w USA oraz wiele nagród.

 • Salma Hayek się nie poddaje

  Będąca w zaawansowanej ciąży Salma Hayek wyklucza przeprowadzkę do Paryża i dementuje plotki o tym, że ma zamiar porzucić karierę dla macierzyństwa.

Zdjęcia na temat: salma hayek producentka
Wideo na temat: salma hayek producentka
 • Życie to jest to

  Roberto (José Mota) jest bezrobotnym specjalistą od reklamy, który zdobył sławę wymyślając jeden slogan. Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu, w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek), miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna - zwiedzając zabytek - ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego głowę, całkowicie go unieruchamiając - jeśli się poruszy, umrze. I tak, w ciągu...

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

 • Savages: ponad bezprawiem

  Hodowcy najlepszej marihuany na ziemi - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzą opłacalny biznes narkotykowy. Niestety zostaje on wykryty pewnego dnia przez meksykański kartel prowadzony przez mężczyznę imieniem Lado (Benicio Del Toro) i kobietę - Elenę (Salma Hayek). Domagają się oni udziałów w zyskach. Kiedy spotykają się z odmową ze strony Bena i Chona, porywają ich.... wspólną dziewczynę i żądają okupu. Mężczyźni godzą się na zapłatę, ale jednocześnie snują alternatywny...