• Informacje na temat:

  salma hayek reżyser

Artykuły na temat: salma hayek reżyser
 • Salma Hayek zjada surowe serce

  W pokazywanym na festiwalu w Cannes anglojęzycznym debiucie Matteo Garrone "The Tale of Tales" Salma Hayek wcieliła się w XVII-wieczną hiszpańską królową, która, by zwiększyć szansę na zajście w ciążę, zjada surowe serce morskiego smoka.

 • Co nam zostało z Cannes? Ręka w opiekaczu i Salma Hayek z sercem na dłoni

  68. festiwal w Cannes przeszedł do historii. Co nam zostanie po tej imprezie? Historia kina dopisała swoją kolejną kartę. W nowych edycjach podręczników do filmoznawstwa natrafimy na aktualizację filmów, które każdy fan kina musi znać. Będzie wśród nich nagrodzony Złotą Palmą "Dheepan" Jacquesa Audiarda, jak i wyróżniony przez dziennikarzy i nagrodą jury "Syn Szawła" László Nemesa.

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

 • Wyzwolicielka Salma Hayek

  Hiszpańskie media doniosły, że Salma Hayek ( "Frida" , "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" ) przygotowuje się do zagrania Manueli Sáenz, żony Simóna Bolívara, bohatera walk o wyzwolenie Ameryki Południowej spod władzy Hiszpanów. Obraz "La Mas Bella" ("The Most Beautiful") wyreżyseruje ekwadorski twórca Víctor Rubén Rodríguez.

 • Salma Hayek w odmętach?

  Salma Hayek ( "Frida" , "Desperado 2" ) być może zagra w nowym filmie Jamesa Camerona ( "Terminator 2: Ostateczna rozgrywka" , "Prawdziwe kłamstwa" , "Titanic"). Piękna Meksykanka ma objąć rolę zmarłej w 2002 roku Audrey Mestre - znakomitego nurka. Projekt opowie dzieje Mestre i jej słynnego męża - Francisco "Pipina" Ferrerasa.

 • Salma Hayek w krainie baśni

  Salma Hayek ("Frida", "Savages: ponad bezprawiem") i Vincent Cassel ("Czarny łabędź", "Niebezpieczna metoda") będą gwiazdami filmu "The Tale of Tales". Zdjęcia rozpoczną się wiosną tego roku we Włoszech.

 • Banderas i Salma Hayek w Polsce

  We wrześniu Polskę odwiedzą gwiazdy najnowszej animacji wytwórni DreamWorks "Kot w butach" - Antonio Banderas (Kot w Butach) i Salma Hayek (Kitty).

 • Salma Hayek w "Sin City 2"?

  Salma Hayek ( "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" , "Po zachodzie słońca" ) najprawdopodobniej po raz kolejny wystąpi w filmie reżyserowanym przez Roberta Rodrigueza ( "Od zmierzchu do świtu" , "Mali agenci 3D" ). Tym razem piękna meksykańska aktorka pojawić ma się na planie kontynuacji przeboju "Sin City - Miasto Grzechu" .

 • Salma Hayek rozrywana

  Salma Hayek niebawem wystąpi oraz wyprodukuje komedię romantyczną dla wytwórni Walt Disney Pictures scenariusza Eda Dectera i Johna Straussa. Jose Tamez, partnerujący aktorce w "Ventanarosa", będzie wspomagał ją również jako producent.