• Informacje na temat:

  sam rockwell zdjęcia

Artykuły na temat: sam rockwell zdjęcia
 • "Fosse": Historia Boba Fosse'a. W rolach głównych Sam Rockwell i Michelle Williams

  Stacja FX przygotowuje się do realizacji miniserialu na podstawie powieści "Fosse", przedstawiającej życie utalentowanego reżysera teatralnego. Autorem książki jest Sam Wasson.

 • Skandalista Sam Rockwell

  Sam Rockwell ( "Welcome to Collinwood" , "Niebezpieczny umysł" ) zagra tytułową rolę w komedii "Piccadilly Jim". Będzie to kostiumowa opowieść o Amerykaninie, który usiłuje rozpocząć nowe życie w Anglii. W filmie wystąpią także Amanda Peet ( "Jak ugryźć 10 milionów" , "Tożsamość" ) i Tom Wilkinson ( "Zakochany Szekspir" , "Godziny szczytu" ).

 • "House" bez Trzynastki

  Craig, Harrison Ford i Sam Rockwell. Co ciekawe, Damon Lindelof z "Lost" jest współautorem scenariusza, wspólnie z producentami "Fringe" Alexem Kurtzmanem i Roberto Orci.(...)Olivia Wilde robi sobie urlop od hitu stacji Fox, aby wystąpić w wysokobudżetowym westernie sci-fi "Cowboys & Aliens", w którym gra główną rolę. "Olivia pojawi się na krótko na samym początku sezonu...

 • Sam Rockwell u boku Nicolasa Cage'a

  Sam Rockwell ( "Aniołki Charliego" , "Skok" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w najnowszym filmie Ridley'a Scotta, "Matchstick Men". Główną rolę w dramacie zagra Nicolas Cage.

 • George Clooney znalazł odtwórcę głównej roli

  Sam Rockwell zagra główną rolę w obrazie "Confessions Of A Dangerous Mind", który będzie reżyserskim debiutem słynnego amerykańskiego gwiazdora George'a Clooney'a. Sam reżyser zagra niewielką rolę w swoim obrazie.

 • Kolejna ekranizacja Palahniuka

  Po "Podziemnym kręgu" ekranizacji doczeka się kolejna książka popularnego amerykańskiego pisarza Chucka Palahniuka. W "Udław się" (Choke) wystąpią Anjelica Huston i Sam Rockwell.

 • Ruszyły zdjęcia do nowego filmu Ridley'a Scotta

  Brytyjski reżyser Ridley Scott, twórca przebojów "Gladiator" , "Łowca androidów" czy "Helikopter w ogniu" , rozpoczął w połowie lipca prace nad komedią "Matchstick Men" - podała we wtorek, 30 lipca, firma Warner Bros. Główną rolę w filmie gra Nicolas Cage ( "Szyfry wojny" ).

 • Anielski sen Kate Beckinsale

  Kate Beckinsale ( "Aviator" , "Pearl Harbor" ) zagra główną rolę w filmie Davida Gordona Greena "Snow Angels". Aktorka wystąpi u boku Sama Rockwella ( "Niebezpieczny umysł" , "Naciągacze" ), a zdjęcia rozpoczną się w lutym 2006 roku.

 • Brad Pitt w kryminale

  Brad Pitt potwierdził, że wystąpi w filmie kryminalnym "Cogan's Trade". Reżyserią obrazu zajmie się Andrew Dominik, który pracował już z aktorem przy produkcji "Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda".

 • Charyzmatyczny John Malkovich

  John Malkovich ( "Być jak John Malkovich" , "Johnny English" ) dołączył do obsady filmu "The Hitchhiker's Guide to the Galaxy", ekranizacji kultowej powieści "Autostopem przez Galaktykę" Douglasa Adamsa. Aktor wcieli się w obrazie w Humma Kavula, charyzmatycznego przywódcę religijnego.