• Informacje na temat:

  samanta geimer

Artykuły na temat: samanta geimer
 • Kolejna kobieta oskarża Romana Polańskiego o wykorzystywanie seksualne

  Samancie Gailey (obecnie Geimer) i doprowadził ją do poddania się aktowi seksualnemu w domu aktora Jacka Nicholsona. Zgodnie z ustawodawstwem stanu Kalifornia każdy kontakt seksualny z nieletnią(...) Najwyższego stanu Kalifornia odrzucił prośbę reżysera o zakończenie jego sprawy i umożliwienie mu podróży do USA bez groźby narażenia się na aresztowanie. Geimer kilkakrotnie oświadczała, że przebaczyła...

 • Polański musi wrócić do USA

  ..., dotyczące wspomnianych naruszeń norm postępowania karnego w 1978 r. Wniosek obrońców o zaoczne osądzenie Polańskiego poparła także jego ofiara, Samantha Geimer. Za pośrednictwem swego adwokata Lawrence'a Silvera zwróciła się ona do sądu o zaprzestanie starań o ekstradycję reżysera. Geimer dawno już wybaczyła Polańskiemu i zaapelowała, by umorzono jego sprawę. Obawia się bowiem, że ewentualny...

 • Polański "ofiarą systemu"?

  Siostra Sharon Tate, Debra, stanęła w obronie Romana Polańskiego, nazywając go "ofiarą systemu".

 • Ekstradycja Polańskiego... za rok

  Procedura ekstradycji do USA Romana Polańskiego może potrwać nawet rok - zapowiedziała w niedzielę, 31 stycznia, szwajcarska minister sprawiedliwości, Eveline Widmer-Schlumpf.

 • Polański musi wrócić do USA

  Sąd w Los Angeles orzekł, że Roman Polański nie może być osądzony zaocznie i musi wrócić do USA, aby sprawa jego oskarżenia o gwałt na 13-latce została ostatecznie zakończona.

 • "Roman Polański: Moje życie": Rozmowy w toku

  Dokument "Roman Polański: Moje życie" to zapis bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy polskiego reżysera z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Polański odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach.

 • Polański nakręci "Sprawę Dreyfusa" w Polsce?

  Robert Benmussa, producent nowego filmu Romana Polańskiego "Sprawa Dreyfusa", odwiedził podkrakowskie Alvernia Studios. Zdjęcia do obrazu powinny rozpocząć się na wiosnę 2015. To, czy Polański zrealizuje ten film w Polsce, zależy w głównej mierze od "gwarancji bezpieczeństwa" ze strony polskiego rządu.

Zdjęcia na temat: samanta geimer