• Informacje na temat:

  sambor czarnota rezydencja

Artykuły na temat: sambor czarnota rezydencja
 • Weronika Książkiewicz ma nowego faceta?

  I czy to możliwe, by był nim Sambor Czarnota , mąż Weroniki w serialowej "Rezydencji"?

 • "Rezydencja", czyli "Dynastia" po polsku

  Świat wielkich pieniędzy, poważnych interesów i luksusu bywa bardzo wciągający. Gdy zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, możemy się jednak zdziwić, że nie jest tak kolorowo jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Będą mogli się o tym przekonać widzowie, obserwując losy rodziny Podhoreckich w najnowszym serialu Jedynki "Rezydencja".

 • Miłość w imperium

  Rusza długo oczekiwany serial "Rezydencja", który przedstawia losy bajecznie bogatej rodziny. Na ekranie - plejada gwiazd i pełen luksus!

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  Odnaleziona po latach córka, zakazana miłość, rozpacz, bunt, wielkie nadzieje, szaleńcza miłość i wyniszczająca nienawiść. 7 września telewizyjna Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy rodziny Podhoreckich. Produkcja reklamowana jest jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii".

 • Podhoreckim się nie odmawia

  Grażyna Szapołowska, Małgorzata Pieczyńska, Anna Cieślak, Weronika Książkiewicz, Daria Widawska, Jan Wieczorkowski, Sambor Czarnota (notabene najgoręcej oklaskiwany podczas prezentacji aktorów). Ale(...) Julia (Weronika Książkiewicz), żona Łukasza Podhoreckiego (Sambor Czarnota), "Podhoreckim się nie odmawia", trzeba 7 września o godz. 21.35 zasiąść przed telewizorem ustawionym na TVP 1 i spróbować...

 • Poznajmy bohaterów "Rezydencji"

  Świat wielkich pieniędzy i luksusu bywa wciągający. Gdy jednak zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, zobaczymy że nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Już w środę, 7 września, w telewizyjnej Jedynce obejrzymy pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja" , reklamowanego jako polska "Dynastia".

 • Polska "Dynastia"

  ..., Weronika Książkiewicz, Sambor Czarnota, Daria Widawska i powracająca na mały ekran Grażyna Szapołowska. Reżyserem serialu jest Maciej Dejczer, który odpowiada za realizację takich formatów jak "Chichot losu(...)"Rezydencja" to historia bardzo bogatej rodziny, w której nagle, oprócz pieniędzy i wpływów, zaczynają liczyć się uczucia i emocje. Wszystko za sprawą zwyczajnej młodej kobiety, która trafia do...

 • "Ixjana": Ene, due, rike, fake...

  Dramat metafizyczny "Ixjana" w reżyserii braci Michała i Józefa Skolimowskich to opowieść o pisarzu Marku (Sambor Czarnota), którego wieloletnia przyjaźń z Arturem (Borys Szyc) zostaje gwałtownie przerwana przez pojawienie się w ich życiu pewnej tajemniczej kobiety.

 • Jednak nie zagra Alexis?

  Widawska, Małgorzata Pieczyńska, Weronika Książkiewicz, Sambor Czarnota, i.... Grażyna Szapołowska. O tej ostatniej mówi się, że to właśnie ona zagra polską Alexis. Figura zaś z powodu swoich olbrzymich(...) się w postać przebiegłej intrygantki. "Rezydencja" ma być emitowana w TVP1 od września, trzy razy w tygodniu - od wtorku do czwartku - o godz. 21:30. Od dawna mówiło się też o kłopotach w życiu...

 • Jednak nie zagra Alexis?

  Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do "Rezydencji", czyli polskiej wersji "Dynastii". I choć znamy już nazwiska większości odtwarzających główne role aktorów, wciąż nie wiadomo kto wcieli się w postać polskiej odpowiedniczki demonicznej Alexis.

Zdjęcia na temat: sambor czarnota rezydencja