• Informacje na temat:

  samochód anglia

Artykuły na temat: samochód anglia
 • Karolina Szostak szczerze opowiedziała o swoim aresztowaniu!

  Karolina Szostak (42 l.) aresztowano niegdyś w Anglii? Brzmi nieprawdopodobnie, ale to prawda!

 • Jeremy Clarkson do... pośredniaka?

  Już ponad pół miliona osób podpisało petycję, wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Popularny prezenter miał uderzyć producenta programu "Top Gear". Jeśli Clarkson zostanie zmuszony do opuszczenia korporacji, może ona zostać obciążoną roszczeniami o odszkodowania przez stacje telewizyjne, które podpisały z BBC wieloletnie kontrakty na emisję legendarnego programu.

 • ​"Na dobre i na złe": Wiki pomoże Jędrkowi w poszukiwaniach matki?

  Wkrótce po tym, jak Jędrek (Iwo Wiciński) ucieknie ze szpitala, by jechać autostopem do Londynu, gdzie - o czym dowiedział się z Internetu - mieszka jego biologiczna matka, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) poleci do Anglii...

 • Dorota Kwiatkowska-Rae: W końcu grałam kurtyzanę...

  Podziwialiśmy ją w "Thais" i "Widziadle". Była na ustach wszystkich. Jak potoczyły się dalsze losy Doroty Kwiatkowskiej?

 • "M jak miłość": Wielkie zmiany w życiu Zduńskich

  W życiu Pawła (Rafał Mroczek) i Ali (Olga Frycz) szykują się bardzo poważne zmiany. Zduńska pogodzi się z myślą, że nie uda się jej namówić męża na wyjazd do Anglii i postanowi zostać... blogerką kulinarną. W dodatku będzie musiała zaopiekować się nowym członkiem rodziny!

 • Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson ma już 60 lat!

  Rowan Atkinson, znany głównie z roli Jasia Fasoli, obchodzi we wtorek, 6 stycznia, swoje 60. urodziny. Brytyjski komik jest jednym z najzamożniejszych aktorów na świecie. Jego majątek szacuje się na około 60 milionów funtów.

 • Telefony gwiazd sportu – nie zgadniesz, ile kosztowały!

  Co łączy piłkarzy, bokserów i inne gwiazdy sportu, oprócz dziesiątek milionów na koncie? Na coś trzeba te pieniądze wydawać – często jest to zamiłowanie do drogich samochodów czy niepotrzebnych i nietanich gadżetów. Jednym z nich jest zaawansowany technologicznie telefon komórkowy. Wiemy, z jakich modeli smartfonów korzystają gwiazdy sportu.

 • Leonard Pietraszak: Męska decyzja

  Pułkownik Dowgird z "Czarnych chmur", Karol Stelmach z "Czterdziestolatka", Gustaw Kramer z filmów "Vabank" i "Vabank II, czyli riposta" - za te role pokochali go telewidzowie i kinomani.

 • Pete Doherty wciąż ćpa

  Incydent miał miejsce zaledwie tydzień po tym, jak 30-letni wokalista Babyshambles został zatrzymany w Szwajcarii w związku z podejrzeniem o zażywanie narkotyków w toalecie na pokładzie samolotu. "Około południa w czwartek funkcjonariusze zauważyli na Eastgate Street samochód, który kierowca prowadził bardzo niepewnie" - powiedziała rzeczniczka policji. Samochód zatrzymano, a kierowcę i jego...

 • Bitwa o Anglię

  Jeden jest pyskaty, arogancki, klnie jak szewc, niejedno w życiu wypił i wciągnął. Drugi to przykładny mąż i ojciec, inteligentny, obdarzony błyskotliwym poczuciem humoru. Tych dwóch znakomitych brytyjskich twórców stoczy pod koniec października bitwę o pierwsze miejsce na listach bestsellerów.