• Informacje na temat:

  samochód cezary zak

Artykuły na temat: samochód cezary zak
 • Cezary Żak w "Barwach szczęścia"

  W najbliższy czwartek Łukasz umówi się na wywiad z Romanem Bergiem - biznesmenem, który odpowiada za śmierć Stelli. A ich rozmowa nie zakończy się miło. - Stella opowiadała mi o specjalnych(...)... A Berg pośle mu lodowate spojrzenie: - Mówiłem, że to mitomanka! - A może dla kogoś była niewygodna? - Co też pan opowiada, dziewczyna była pijana i wpadła pod samochód... - Nic nie mówiłem...

 • "Kryminalni" wracają

  "Kryminalni" wracają! Przed wakacjami, widzowie zamarli z przerażenia. W scenie finałowej, serialowa Basia miała wypadek. Ścigając bandytów, wpadła w poślizg i jej samochód zatonął w Wiśle? Czy policjantce uda się wydostać z auta? Czy ratunek przyjdzie na czas? Odpowiedź już sobotę.

 • "Ranczo": Cezary Żak jest właścicielem... szkoły języków obcych

  Zanim Cezary Żak, czyli Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce aktorów, imał się różnych zajęć, by przeżyć. Dziś nie musi się już martwić o finanse, ale nie zrezygnował z bycia... biznesmenem. Jest m.in. właścicielem szkoły językowej w Gliwicach!

 • "Ranczo Wilkowyje": Wyścig furmanek

  Każdy szanujący się przebój kinowy powinien mieć swój wątek miłosny, komediowy i nierozwiązaną zagadkę, jednak naprawdę ciężko wyobrazić sobie przyzwoitą historię bez dobrego pościgu... "Ranczo Wilkowyje" spełnia te warunki w 100 procentach.

 • Cezary Żak obchodzi 52. urodziny

  Cezary Żak, czyli Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", kończy dziś - 22 sierpnia - 52 lata. Cezary Żak serca Polaków zdobył przed laty rolą Józka w "Klanie".

 • Krystyny Jandy przygody z prawem jazdy

  Krystyna Janda musiała powtórnie zdać egzamin na prawo jazy. W ostatnich dniach artystka zmagała się z "teorią", a wrażenia z nauki opisała na swojej stronie internetowej.

 • Cezary Żak walczy z kryzysem

  Człowiekowi mającemu żyłkę do interesów żaden kryzys ekonomiczny niestraszny. Do takich ludzi zalicza się aktor Cezary Żak , który został prezesem gliwickiej szkoły języków obcych.

 • Przegląd francuskiego kina

  "Michael Kohlhaas" z Madsem Mikkelsenem, "Bettie wyrusza w drogę" z Catherine Deneuve oraz kasowy hit nad Sekwaną "Przychodzi facet do lekarza" - m.in. te filmy są w programie 5. Przeglądu Nowego Kina Francuskiego, organizowanego od piątku, 23 maja, w Warszawie i we Wrocławiu.

 • "Ranczo": Mamo, ciszej!!!

  ...płytę? - Mój mąż Cezary (Żak - przyp. aut.) jako pierwszy usłyszał materiał już po zgraniu. Byłam bardzo szczęśliwa, że piosenki spodobały mu się, bo choć bardzo mnie wspierał, nie chciałam...

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

Wideo na temat: samochód cezary zak
 • Cezar musi umrzeć

  "Cezar musi umrzeć" to zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie 2012. Film słynnych braci Taviani - nagrodzonych Złotym Lwem za całokształt twórczości w Wenecji już w 1986 roku - otrzymał Złotego Niedźwiedzia dla najlepszego filmu w konkursie głównym tej prestiżowej imprezy. "Cezar musi umrzeć" w paradokumentalny sposób opowiada o wystawianiu przez więźniów Rebibbia, rzymskiego więzienia o zaostrzonym rygorze, "Juliusza Cezara" Williama Szekspira. Przestępcy skazani za...

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.

 • Ciacho

  Słodkie i kuszące. Momentami ostre i pieprzne. Takie jest CIACHO! Niepokorna i wywrotowa komedia o trójce zwariowanych braci, którzy zrobią wszystko, żeby wyciągnąć swoją siostrę z tarapatów. Zmiksuj Małaszyńskiego, Karolaka, Bosaka, Kota i Żmudę-Trzebiatowską. Podgrzej do wrzenia. Wrzuć do wszystkiego Patryka Vegę. Zamieszaj. Wkrój Mecwaldowskiego i Żaka. Do smaku przypraw Marietą Żukowską, Danutą Stenką i Joanną Liszowską. Dodaj Wojciecha Zielińskiego i kręć przez 30 dni. Włóż w scenografię...